Trwa ładowanie...

To żona wybrała Gołocie tancerkę!

Share
To żona wybrała Gołocie tancerkę!
Źródło: AKPA
d3cd39j

[

]( http://www.fakt.pl )

d3cd39j

Mariola Gołota (41 l.) bardzo mocno zaangażowała się w występ męża w "Tańcu z gwiazdami". I to od samego początku, kiedy jeszcze daleko było do pląsów przed kamerami.

Jak dowiedział się Fakt, to właśnie żona Andrzeja Gołoty (42 l.) miała decydujący głos przy wyborze tanecznej partnerki dla boksera.

Gołota robi furorę w show TVN, tańcząc z Magdaleną Soszyńska-Michno (27 l.). Ale zanim zostali połączeni w parę, pani Mariola dokładnie zadbała o to, by jej mąż dostał jak najlepszą partnerkę. Przed startem show plotkowano, że bokser zatańczy z Izabelą Janachowską (24 l.), podobno w grę w chodziła jeszcze inna tancerka. Jednak te spekulacje się nie potwierdziły. Swoisty casting Marioli Gołoty zakończył się na Magdzie. Spodobała jej się bowiem dopiero trzecia kandydatka.

Czy wybór był słuszny? Pewnie tak. W końcu Soszyńska-Michno ma wielkie doświadczenie w tańcu ze sportowcami. To ona poprowadziła Mariusza Pudzianowskiego (33 l.) do finału VII edycji show. Występowała też z judoką Pawłem Nastulą (40 l.) i surferem Przemysławem Miarczyńskim (31 l.). Sądząc po całkiem udanych występach męża w dotychczasowych odcinkach, pani Mariola miała niezłego nosa!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Znana prezenterka zakupoholiczką?

d3cd39j
d3cd39j

Podziel się opinią

Share
d3cd39j
d3cd39j