Trwa ładowanie...
oprah winfrey

To już koniec Oprah Winfrey

Share
To już koniec Oprah Winfrey
Źródło: ONS.pl
d2rera1

Oprah Winfrey, prowadząca "The Oprah Winfrey Show", jeden z najpopularniejszych w Stanach Zjednoczonych programów telewizyjnych typu talk show, zakończy go we wrześniu 2011 r. - poinformował w czwartek Tim Bennett, szef Harpo Inc., firmy produkującej ten program.

Bennett dodał, że Winfrey oficjalnie poinformuje o swojej decyzji w piątek. Poda też jej przyczyny.

"The Oprah Winfrey Show", nadawany z Chicago w sieci ABC na całe Stany Zjednoczone a także przez różne telewizje na całym świecie, przestanie być nadawany po 25 sezonach na antenie.

d2rera1

Program gromadził przed telewizorami w tym roku przeciętnie ok. 7,1 mln widzów i zaliczany był do najbardziej dochodowych.

55-letnia Winfrey uważana jest za jedną z osób mających największy wpływ na amerykańską opinię publiczną. Jest też jedną z najbogatszych osób w USA. Ostatnio zajęła 45 miejsce na liście najbardziej wpływowych osób magazynu "Forbes". Według źródeł poinformowanych, mówi się, że Winfrey może przenieść swój program do kablowej sieci telewizyjnej OWN, której jest współwłaścicielką razem z Discovery Communications. Sieć OWN dociera do ok. 70 mln gospodarstw domowych w USA.

"Zaczynałam od niczego. Nie miałam wpływów. Nie miałam pieniędzy. Nie miałam wolnej woli. Nawet moje myśli nie były moje. Teraz mam wolność, władzę i wolę mówienia codziennie do milionów" - napisała Winfrey w swojej książce z 1998 r. "Podróż do ukochania" (Journey to Beloved).

d2rera1

Podziel się opinią

Share
d2rera1
d2rera1