Trwa ładowanie...
d2laa0w

"The Voice of Poland": śpiewające małżeństwo na przesłuchaniach w ciemno

W ostatnim odcinku "The Voice of Poland" wystąpił duet - małżeństwo Paulina i Bartek Gruszeccy. Zaprezentowali utwór "Lucky". Ich wykonanie wzbudziło ogromne emocje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Voice of Poland" - Paulina i Bartek Gruszeccy
"The Voice of Poland" - Paulina i Bartek Gruszeccy (Materiały prasowe)
d2laa0w

W "The Voice of Poland" trwa walka o uznanie jurorów, czyli przesłuchania w ciemno. W jednym z ostatnich odcinków na scenie pojawiła się para. Swój fotel obrócił Kamil Bednarek i to on stał się trenerem utalentowanych małżonków. Paulina i Bartek Gruszeccy to doświadczeni wokaliści, których publiczność mogła poznać między innymi w I edycji programu "Śpiewajmy Razem. All Together Now". W show Polsatu zaszli aż do finału.

Tak Paulina i Bartek mówią o swoim duecie:

- Poznaliśmy się 14 lat temu na warsztatach bluesowych Blues nad Bobrem w Bolesławcu. Pomimo że mieszkaliśmy na dwóch krańcach Polski, straciliśmy dla siebie głowę i dość szybko staliśmy się nierozłączni. Dzieliło nas wiele, ale łączyła ogromna miłość do muzyki. Przez lata muzyka była nieodłącznym towarzyszem naszego życia. Nie tylko wspólnie śpiewaliśmy, ale również zaczęliśmy komponować własne utwory, zamykając w nich najważniejsze dla nas emocje. Mieliśmy zaszczyt występować z orkiestrą Adama Sztaby, Łukasza Sztaby, Zbigniewa Górnego oraz Marka Czekały. Na scenie śpiewaliśmy również w towarzystwie Ani Karwan, Sławka Uniatowskiego, Kasi Klich, Kasi Wilk, Kuby Badacha, Adama Krylika i wielu innych wybitnych artystów. Obecnie pracujemy nad autorskim materiałem. Będzie można go posłuchać już niebawem.

d2laa0w

Czy wiesz, że ten program możesz oglądać za darmo i online w aplikacji WP Pilot? Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Zakochani razem sporo przeszli. I mowa nie tylko o spełnianiu muzycznych marzeń. Paulina jest chora na zanik mięśni, co znacznie utrudnia jej poruszanie. Choruje od dziecka, jednak od pewnego czasu przyjmuje lek, który hamuje rozwój choroby. Obecnie artystka porusza się o lasce, a Bartek zawsze przy niej czuwa. Mąż jest dla niej niesamowitym oparciem.

d2laa0w

Warto też dodać, że Paulina Gruszecka wygrała 13. Festiwal Zaczarowanej Piosenki, występując w duecie z Anią Karwan. Rok później natomiast otrzymała zaproszenie na Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, gdzie wykonała utwór "Jest Fantastycznie".

Kibicujecie tej dwójce w "The Voice of Poland"?

Podziel się opinią

Share

d2laa0w

d2laa0w
d2laa0w