Trwa ładowanie...

The Voice of Poland: Spalony żart o śmierci Hanki Mostowiak!

Share
The Voice of Poland: Spalony żart o śmierci Hanki Mostowiak!Źródło: newspix.pl
d2sfq1j

"The Voice of Poland" jest programem, w którym występują najbardziej profesjonalni uczestnicy. Tam nie ma miejsca dla przypadkowych wokalistów lub osób robiących wokół siebie tylko zamieszanie. Niestety, pełen profesjonalizm ma też swoje wady, czyli rzadko kiedy widzowie mają się z czego pośmiać. W ostatnim odcinku jeden z uczestników zaserwował publiczności dość żenujący kawał, który mało kogo rozśmieszył. Co jest gorsze od spalonego żartu? Nieśmieszny żart.

Śmierć Hanki Mostowiak wciąż elektryzuje widzów i internautów, więc jeden z uczestników The Voice of Poland postanowił błysnąć poczuciem humoru. Niestety, bezskutecznie. Nie dość, że mało kto "załapał" puentę żartu, to na dodatek wokalista musiał go tłumaczyć... Jeżeli spodziewał się salw śmiechu, to gorzko się rozczarował, bo widownia nie zrozumiała jego intencji.

Filip Moniuszko z drużyny Kayah zaśpiewał "Bring me to the life" zespołu Evanescence. Po występie wyznał:
*- Ta piosenka to tak a propos Hanki Mostowiak; "Bring me to the life" czyli przywróć mnie do życia. * (Nikt się nie śmieje)

d2sfq1j

Sami zobaczcie, jak wygląda tzw. suchar:

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

A jeżeli chcecie się pośmiać z dowcipów o kartonowej śmierci Hanki Mostowiak, to koniecznie zajrzyjcie pod tego linka: * *Świat żegna Hankę Mostowiak!

AOS/MM * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*

d2sfq1j

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2sfq1j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sfq1j
d2sfq1j