Trwa ładowanie...

"The Voice of Poland": Nergal zostaje w TVP! I... dostanie nowy program?!

Share
"The Voice of Poland": Nergal zostaje w TVP! I... dostanie nowy program?!Źródło: AKPA
d2ai480

*Nergal nie ma łatwego życia medialnego. Ciągle ktoś go atakuje i próbuje odsunąć od "The Voice Of Poland". Na szczęście ma w telewizji (i nie tylko) sprzymierzeńców, którzy nie wyobrażają sobie programu bez Adama Darskiego. Co więcej, myślą o zaproponowaniu mu jeszcze jednego show! Czy jego przeciwnicy zniosą taki afront?*

Zacznijmy od najważniejszego faktu - działalność muzyczna z zespołem Behemoth to jedna sprawa, a uczestnictwo w "The Voice Of Poland" to zupełnie inna "działka". Nergal jest w programie przyjaznym i kompetentnym jurorem, który stara się wspierać uczestników i obdarować ich swoim doświadczeniem.

Natomiast kontrowersje związane z Nergalem tylko pomogły programowi! Okazało się, że producenci show są bardzo zadowoleni z wyników oglądalności. To wszystko dzięki aferom skupionym wokół Adama Darskiego, który w programie zachowuje się niezwykle przyzwoicie.

d2ai480

Doszło do tego, że osoby decyzyjne w TVP rozważają przedłużenie współpracy z Nergalem nie tylko w drugiej edycji "The Voice Of Poland", ale też pod kątem jego własnego programu! Właśnie takie rewelacje ujawnił magazyn "Flesz".

Już widzimy, co się dzieje pośród jego przeciwników, którzy w najgorszych koszmarach nie spodziewali się, iż Nergal utrzyma się w telewizji, ale również zostanie prowadzącym nowej produkcji!

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2ai480
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ai480
d2ai480