"The Metal Hurlant Chronicles" w Polsce

"The Metal Hurlant Chronicles" w Polsce

30.03.2012 08:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

23 kwietnia stacja AXN Spin zaoferuje fanom mrocznych, legendarnych komiksów serial *"The Metal Hurlant Chronicles". Ukazuje on znane z łam "Metal Hurlant" opowieści z pogranicza świata science fiction oraz fantasy.*

"The Metal Hurlant Chronicles" to wysokobudżetowa produkcja w reżyserii Guillaume Lubrano. Serialowa fabuła powstała na bazie francuskiej serii komiksów "Metal Hurlant", która była publikowana w latach 1970-2003.

Akcja serialu rozgrywa się we wszechświecie i każdy odcinek to podróż w inną czasoprzestrzeń - poczynając od przeszłości, a kończąc na dalekiej przyszłości. Tłem akcji są wybrane historie, które zazwyczaj wiernie odzwierciedlają świat przedstawiony w komiksie.

W obsadzie serialu zobaczymy Scotta Adkinsa, Michaela Jai White 'a, Darrena Shahlava oraz Kelly Brook. W jednym z odcinków w roli głównej wystąpił David Belle, twórca dyscypliny sportu zwanej parkour oraz autor choreografii do "Księcia Persji" i "Columbiany".

Pierwszy sezon "The Metal Hurlant Chronicles" składa się z 12 półgodzinnych odcinków. AXN Spin dostępny jest w Polsce od stycznia. To czwarty kanał grupy AXN, obok AXN, AXN Crime i AXN Sci-Fi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także