Trwa ładowanie...
ycipk-4byzh8

"The Crown". Oficjalna data premiery i pierwszy teaser z Olivią Colman

Trzeci sezon "The Crown" to jedna z najbardziej wyczekiwanych propozycji roku. Już wiemy, kiedy zarezerwować sobie termin na spotkanie z królową Elżbietą II, a także jak w tej roli prezentuje się Olivia Colman.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trzeci sezon "The Crown" będzie dostępny na Netfliksie od 17 listopada 2019 r.
Trzeci sezon "The Crown" będzie dostępny na Netfliksie od 17 listopada 2019 r. (Materiały prasowe)
ycipk-4byzh8

Choć każdy odcinek "The Crown" kosztuje ponad milion dolarów, a samą serię okrzyknięto jako jedną z najdroższych w historii, to twórca Peter Morgan doskonale wiedział, co robi. Serial o królowej Elżbiecie II okazał się bowiem strzałem w dziesiątkę. W połowie listopada 2019 r., a dokładnie w niedzielę 17 listopada na Netfliksie pojawi się trzeci sezon, w którym została wymieniona główna obsada.

Claie Foy zastąpiła laureatka Oscara Olivia Colman, a Vanessę KirbyHelena Bonham-Carter. Nie mamy cienia wątpliwości, że obie angielskie aktorki są wybitne, więc świetnie sobie poradzą w nowych rolach.

ycipk-4byzh8

Teaser "The Crown" z Olivią Colman prezentuje się bardzo intrygująco. Tym bardziej nie możemy się doczekać premiery trzeciego sezonu.

3 sezon "The Crown" - o czym będzie?

Peter Morgan na początku współpracy nad serialem zaznaczył, że serial Netfliksa "The Crown" będzie miał 60 odcinków, co daje 6 sezonów po 10 odcinków. Co dwie serie będzie wymieniana główna obsada, tak aby jak najlepiej odzwierciedlić realia historyczne.

Pierwszy sezon "The Crown" obejmował lata 1947-1956, drugi - 1957-1964. Trzecia seria będzie rozgrywała się w latach 1964-1977.

ycipk-4byzh8

My już nie możemy się doczekać premiery trzeciego sezonu "The Crown", a wy?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4byzh8

ycipk-4byzh8
ycipk-4byzh8