"Teraz albo nigdy!" po raz trzeci

"Teraz albo nigdy!" po raz trzeci

30.12.2008 14:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

6 stycznia telewizja TVN rozpoczyna produkcję trzeciej serii "Teraz albo nigdy!", która zadebiutuje na antenie w marcu 2009 roku. Serial otrzymał nominację do tegorocznych nagród Tele Tygodnia - Telekamery 2009 w dwóch kategoriach: serial obyczajowy i aktorka (Marta Żmuda Trzebiatowska)
.

Maciej Dejczer, z którym ekipa serialu zna się jeszcze z czasów "Magdy M." będzie reżyserem III serii "Teraz albo nigdy!". Dwie poprzednie serie, które cieszyły się ogromnym powodzeniem widzów, wyreżyserował Grzegorz Kuczeriszka.

Dorota Chamczyk, producentka serialu nie zdradza na razie szczegółów fabuły. Jedno jest pewne – widzowie będą śledzić dalsze losy przyjaciół w pełnym składzie, bo ze Stanów powróci Julia. Ponadto pojawi się grono nowych postaci – głownie kobiecych, które będą miały niebagatelny wpływ na losy głównych bohaterów. Zapowiada się wiele zmian zarówno w ich życiu zawodowym, jak i uczuciowym. Jakie dokładnie perypetie przygotowali twórcy dla Basi, Marty, Julii, Andrzeja, Roberta, Michała i Marcina widzowie przekonają się już wiosną 2009 roku.

Dzień przed pierwszym klapsem do III serii "Teraz albo nigdy!", w piątek 5 stycznia, wszyscy miłośnicy serialu będą mogli spotkać się ze swoimi ulubionymi aktorami w warszawskim Empiku Junior przy ulicy Marszałkowskiej 116/122, o godzinie 18.00. Gośćmi spotkania będą aktorzy serialu: Marta Żmuda Trzebiatowska, Bartosz Opania Jan Wieczorkowski i Rafał Królikowski, którzy oprócz rozdawania autografów i fotosów niewątpliwie uchylą rąbka tajemnicy nowej serii – wszystkim niecierpliwym fanom serialu. Dodatkową atrakcją będzie również spotkanie z prawdziwymi autorami książki "Kaktus w sercu".

Zobacz także