Trwa ładowanie...
d9lbgxw

Terapia

Najnowsze informacje
4.2
(46 głosów)
Oceń:

„In Treatment” to serial emitowany w stacji telewizyjnej HBO stworzony przez Rodrigo Garcię. Opowiada o 53-letnim psychoterapeucie dr Paulu Westonie (Gabriel Byrne). Ukazuje cotygodniowe spotkania doktora z pacjentami. Pierwszy sezon składa się z 43 odcinków, drugi z 35, trzeci z 28. Łącznie wyprodukowano 103 odcinki od 2008 roku.

Jednym z producentów serialu jest aktor Mark Wahlberg. "In Treatment" oparte jest na izraelskiej paradokumentalnej produkcji "Betipul". Autorami scenariusza trzeciego sezonu są już Amerykanie. Serial produkują Anya Epstein i Danny Futterman.

W roli głównej, doktora Paula Westona, starającego się pomóc innym, a przy okazji walczącego z własnymi demonami i niedoskonałościami, wystąpił Gabriel Byrne. Wśród jego pacjentek znalazły się Debra Winger i Amy Ryan. W obsadzie trzeciego sezonu znaleźli się również Irrfan Kahn i Dane DeHaan.

Paul Weston to obiektywny, pewny siebie i zrównoważony psychoterapeuta, którego życie zaczyna powoli wymykać się spod kontroli. Powoduje to u niego nerwowe zachowania i burzy spokój duchowy. Absolwent Columbia University. Tytuł terapeuty zdobył w New School for Social Research. Latem 1988 przeprowadził się do Maryland, gdzie pracował w Baltimore Psychotherapy Institute, a następnie zaczął prywatną praktykę.

W serialu wystąpili również: sezon 1 - Melissa George, Blair Underwood, Mia Pasikowska, Embeth Davidtz, Josh Charles, sezon 2 - Hope Davis, Alison Pill, Aaron Shaw, Sherri Saum, Russell Hornsby, John Mahoney, sezon 3 - Irrfan Khan, Debra Winger, Dane DeHaan, Amy Ryan.

Serial otrzymał wiele nagród, m.in. Emmy w 2008 roku dla Dianne Wiest za najlepszą aktorkę drugoplanową w serialu dramatycznym. Z kolei Gabriel Byrne otrzymał w 2008 roku Złotego Globa w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy w serialu dramatycznym.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9lbgxw
d9lbgxw
d9lbgxw