Trwa ładowanie...
d1t9rnl
Czym byłby show-biznes bez odrobiny pieprzu i kontrowersji, którą karmią nas gwiazdy? Z pewnością, kolejnym sprawnie działającym przedsiębiorstwem, produkującym filmy i piosenki, zupełnie jak towary na taśmie produkcyjnej. Ale czy miałoby to cokolwiek wspólnego ze sztuką? Albo przynajmniej z artystycznym performance’m? Raczej nie. W końcu status gwiazdy zobowiązuje do tego, żeby ciągle zaskakiwać swoich fanów i wzbudzać w nich skrajne emocje. Które gwiazdy zasłużyły na miano tych najbardziej bezczelnych, wulgarnych i przekraczających wszystkie dopuszczalne granice?

Doda wciąż szokuje

W naszym zestawieniu, Doda znajduje się wyżej od dziedziczki hotelowej fortuny, ponieważ biorąc pod uwagę polskie realia, Doda zrobiła najwięcej, aby zasłużyć na miano najbardziej kontrowersyjnej gwiazdy. Przez ostatnie lata, nawet gdy nie zajmowała się działalnością muzyczną, która w zasadzie stała się drugorzędną kwestią podczas jej medialnych wystąpień, pielęgnowała konflikty z wieloma gwiazdami polskiego showbiznesu.

Doda krytykowała zdolności wokalne Edyty Górniak, a także Justyny Steczkowskiej. Brutalnie komentowała poczynania „Gwiazd tańczących na lodzie” podczas zasiadania w jury dwójkowego show. Chętnie oceniała w prasie postępowanie swoich byłych parterów życiowych, ze szczególnym uwzględnieniem Radka Majdana. Nie szczędziła złośliwości byłym przyjaciołom i współpracownikom, zwłaszcza Mai Sablewskiej.

d1t9rnl

Wsławiała się stwierdzeniem dotyczącym Biblii a mianowicie, że „Ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła (…)”, a także „Czuję się na maksa gwiazdą. Powiem więcej – czuję się ikoną pop kultury, magicznym zjawiskiem i wszystkim tym, co najlepsze”. Jak wiadomo, „królowa jest tylko jedna”, ale tym razem…

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Anna Mucha kocha popularność

Anna Mucha to etatowa skandalistka. Nie raz już podpadła organizacjom walczącym o prawa zwierząt, zwłaszcza gdy paradowała po czerwonym dywanie, odziana w naturalne futro. Wzbudziła tym także oburzenie koleżanki ze stacji, Joanny Krupy.

Mucha lubi się wypowiadać na kontrowersyjne tematy, ma zdanie w każdej sprawie i nie boi się wkładać kija w mrowisko. Dlatego też jej komentarz na temat sztucznych futer był początkiem medialnej wojny: „Kochani, nie kupujcie sztucznych futer, ponieważ sztuczne futra rozkładają się miliony lat, ponieważ są produkowane z jakiegoś gówna za przeproszeniem. Z tego samego gówna, z którego robi się autostrady”. Wymiana ciosów między Anną Muchą a Joanną Krupą była tematem numer jeden zeszłorocznej zimy.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Kuba Wojewódzki ma wielu wrogów

Kuba Wojewódzki – etatowy juror TVN, prowadzący swój autorski program „Kuba Wojewódzki” i felietonista „Polityki” także lubi dolewać oliwy do ognia. W swoich felietonach obśmiewa polski showbiznes, ze szczególnym upodobaniem komentując poczynania Sary May, polskiej Angeliny Jolie czyli Agnieszki Orzechowskiej, Dody, a także kolegów z macierzystej stacji.

d1t9rnl

Od dawna wiadomo, że Kuba toczy z Dodą prywatną wojnę, która rozpoczęła się wiele lat temu, a jej punktem kulminacyjnym była wizyta Dody i Radka Majdana jeszcze w polsatowskiej odsłonie programu Kuby. Wówczas celebryci powiedzieli sobie wiele nieprzyjemnych słów i do dziś nie szczędzą sobie złośliwości.

Ostatnio zaatakował Kuba: „Trzeba przyznać, że dziewczyna się stara. Premiera jej ostatniego teledysku do utworu „XXX” miała europejską oprawę. Niestety, premiera teledysku ma to do siebie, że w końcu trzeba go pokazać. Pokazali. Doda powoli, lecz skutecznie, zmierza w kierunku, w którym podążyła Shazza. Pustynia i egipskie ciemności”.

Edyta Górniak wystąpi w "Bitwie na głosy" i znowu będzie o niej głośno

Edyta Górniak na ogół musi odpierać medialne ataki, ale nie znaczy to, że sama także nie wszczyna skandali. Piosenkarka wsławiła się stwierdzeniem: „O Boże, ależ ta piosenka jest durna” i w ten sposób rozpoczął się nowy rozdział w historii polskiego showbiznesu – konflikt między Edytą a Dodą, który nieprzerwanie, trwa do dziś. Doda oczywiście nie pozostała dłużna i wielokrotnie komentowała słowa „starszej” koleżanki.

Niewątpliwie atutem Edyty Górniak jest jej wizerunek – trochę oderwanej od rzeczywistości, pogrążonej w myślach divy, która nikogo z rozmysłem nie krzywdzi. Wiadomo jednak, że swoimi wypowiedziami na temat byłego męża, czy dawnych współpracowników celowała w czułe punkty przeciwnika, z precyzją wytrawnego snajpera. Z pewnością scysje z Edytą Górniak nie są marzeniem rodzimych celebrytów.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Ilona Felicjańska na własne życzenie straciła wpływy

Ilona Felicjańska – polska modelka, która jest częstą bohaterką prasy brukowej, a większość jej medialnych wystąpień odbywa się w atmosferze skandalu. O Felicjańskiej stało się głośno, gdy spowodowała wypadek, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. Jednak na tym kontrowersje wokół celebrytki się nie skończyły.

d1t9rnl

Polsat Cafe zrezygnował z zaproszenia jej do udziału w programie „Fabryka urody” gdyż nie uregulowała rachunku za usługi dentystyczne kliniki stomatologicznej, która także współpracowała przy realizacji programu. Modelka słynie ze swoich licznych bon motów: „Ja mam to szczęście, że mam twarz, jaką mam, ale gdybym miała odstające uszy, zrobiłabym sobie operację. Gdybym miała za duży nos, myślę że zrobiłabym sobie operację”.

Paris Hilton etatową skandalistką

Paris Hilton musiała znaleźć się oczko wyżej, ponieważ najsłynniejsza celebrytka amerykańskiego showbiznesu zaliczyła większy upadek medialny niż Lohan. W końcu ma za sobą pobyt w więzieniu, a to jednak zdarzenie szczególne nie tylko dla światowej prasy i telewizji, ale przede wszystkim dla rodziny Hiltonów. Paris później jeszcze kilkakrotnie trafiała do aresztu za posiadanie nielegalnych substancji odurzających.

Pojawiła się również w Polsce podczas otwarcia katowickiego Silesia City Center, gdzie zachowała się nienagannie. Jak na businesswoman przystało. Nie zmienia to jednak faktu, że wypowiadane przez gwiazdę bon moty już na zawsze rzucają cień na jej „profesjonalizm”: „Poland, I love you” (to zdanie Paris najczęściej wypowiadała podczas pobytu w naszym kraju), „Bóg nie robi niczego bez powodu. Nie uważam jednak, aby moja kara była sprawiedliwa”, „Nienawidzę martwych ludzi”.

Sara May wciąż dobija się do show-biznesu

Sara May – wokalistka, prawdziwą popularność zdobyła dzięki prowadzonemu przez siebie blogowi, gdzie komentuje wydarzenia w polskim show-biznesie. Bezwzględnie wytyka wszystkie potknięcia koleżankom z branży, a jej ulubionym tematem jest ocenianie działalności muzycznej Dody. Złote myśli Sary na temat Dody: „Doda ma w genach bycie wieśniarą”, „Doda puściła bełta! Inaczej nie można nazwać nowej piosenki Dody, do której kręci teledysk, jak wielki bełt!”.

d1t9rnl

Sara komentuje także bieżące wydarzenie społeczne i polityczne. Często gości na stronach portali plotkarskich, ale na ogół z powodu działalności blogowej, a nie artystycznej.

Tekst: Małgorzata Major.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1t9rnl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t9rnl