Trwa ładowanie...

"Taniec z Gwiazdami": Ola Jordan wkrótce wraca do programu!

Ola Jordan nie schodzi teraz z łamów prasy kolorowej. Widzowie "Tańca z Gwiazdami" czekają, aż tancerka znów usiądzie na jurorskim fotelu w show Polsatu. Czy to faktycznie się wydarzy? Portal "Wirtualne media" nie ma wątpliwości.

"Taniec z Gwiazdami": Ola Jordan wkrótce wraca do programu!Źródło: East News, fot: East News
d24bf58
d24bf58

Ola Jordan zaskarbiła sympatię widzów "Tańca z Gwiazdami" pozytywnym usposobieniem i niezwykłą empatią, którą dzieliła między uczestników poprzednich edycji "Tańca z Gwiazdami". Teraz wszystko wskazuje, że już wkrótce znowu będziemy mogli obserwować, jak Jordan ocenia zmagania gwiazd na tanecznym parkiecie Polsatu.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

Ola Jordan jest w ciąży. Tancerka i jej mąż James Jordan wyczekują już narodzin pierwszego dziecka. Radosną nowinę przyszła mama przekazała za pomocą social mediów około miesiąca temu.

Tancerka na czas ciąży zrezygnowała z jurorowania w 10. edycji "Tańca z Gwiazdami", której finał zbliża się już wielkimi krokami.

d24bf58

Czy gwiazda pojawi się w 11. odsłonie tanecznego show Polsatu?

"Wirtualne media" nie mają cienia wątpliwości, że Ola Jordan wiosną znowu zagości w roli jurorki w "Tańcu z Gwiazdami".

- Z naszych informacji wynika, że nie zmieni się skład prowadzących i jury. Gospodarzami show będą ponownie Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, a w jury zasiądą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Aleksandra Jordan (tancerka aktualnie jest w ciąży, więc chwilowo nie bierze udziału w programie). Telewizja Polsat właśnie kompletuje listę uczestników kolejnej edycji tanecznego show - przeczytamy na stronie portalu.

Termin porodu zbiega się z terminem startu kolejnej edycji show. Zatem przed przyszłą mamą trudne zadanie. Będzie musiała połączyć rolę świeżo upieczonej mamy z gwiazdą tanecznego show.

Czekacie na powrót Oli Jordan do "Tańca z Gwiazdami"?

d24bf58
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24bf58