Trwa ładowanie...
d4kgt2y
d4kgt2y

Na parkiet wychodził za każdym razem z uśmiechem na twarzy. Nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, jak bardzo cierpi *Kacper Kuszewski* (35 l.).

Okazało się jednak, że na dzień przed niedzielnym finałem "Tańca z gwiazdami" aktor nabawił się bolesnej kontuzji mięśnia pleców. Przetrwał tylko dzięki przeciwbólowym zastrzykom. I wygrał!

Ostatni tydzień przed wielkim finałem show TVN upłynął gwiazdom na ciężkich treningach. Kuszewski z Anną Głogowską (33 l.)Anną Głogowską (33 l.) oraz ich rywale Bilguun Ariunbataar (27 l.) z Janją Lesar musieli przygotować aż po trzy tańce.

Długie, męczące treningi źle skończyły się dla serialowego Marka Mostowiaka z "M jak miłość". Te ostatnie dni, kiedy trzeba było przygotować i wytrenować te tańce, skończyły się tym, że wczoraj na treningu nabawiłem się kontuzji mięśnia pleców - powiedział Faktowi Kuszewski tuż po swoim wielkim triumfie. -Dzisiaj przez cały dzień byłem pod opieką fizjoterapeutki, która tu nam towarzyszy. W każdej wolnej chwili masowała mnie i nacierała, a przed finałem dostałem zastrzyk przeciwbólowy - zdradził nam gwiazdor.

d4kgt2y

Wcześniej ból był tak silny, że Kuszewski na próbach nie mógł wykonać nawet najprostszych ruchów. -Naciągnięty mięsień w plecach uniemożliwiał mi skręcenie tułowia i podnoszenie Ani -wytłumaczył zwycięzca show. -Myślę, że to nie było nic poważnego. Ale ja po tym całym tygodniu miałem takie poczucie, że moje ciało było ciałem staruszka, którego wszystko boli i nie może się ruszyć -dodał aktor.

Jak jednak widać, aktor pokonał słabości. Tym większe gratulacje należą mu się za zwycięstwo.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.fakt.pl )

d4kgt2y

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Sekspozycje "Tańca z gwiazdami"

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4kgt2y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kgt2y