Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami': Kuszewski w końcu odebrał mercedesa! Co zamierza z nim zrobić?

"Taniec z gwiazdami': Kuszewski w końcu odebrał mercedesa! Co zamierza z nim zrobić?Źródło: AKPA
d4dvrlo
d4dvrlo

Kacper Kuszewski, zwycięzca minionej edycji ”Tańca z gwiazdami” przez długi czas budził zdziwienie zwlekaniem z odbiorem luksusowego auta, którego wygrał w tanecznym show. W końcu po ponad dwóch miesiącach aktor zabrał swoją należność z warszawskiego salonu Mercedesa.

Po wielkiej wygranej w ”Tańcu z gwiazdami” Kacper nie kwapił się do odbioru głównej nagrody. Kolorowa prasa zaczęła spekulować, że zwycięzca wcale nie zamierza zatrzymać auta, lecz planuje jego sprzedaż. Jak się jednak okazuje powody tej zwłoki były bardzo prozaiczne. Jak tłumaczy sam zainteresowany, po prostu do tej pory nie miał czasu aby zająć się tą, skądinąd przyjemną formalnością:
- Bardzo ciężko pracowałem. Przez pierwsze trzy tygodnie miałem próby w moim teatrze Pieśń Kozła we Wrocławiu. W przerwach przyjeżdżałem na zdjęcia do serialu. Ten okres był dla mnie bardzo trudny. Po świętach w końcu udałem się na zasłużone wakacje. Na dwa i pół tygodnia pojechałem do Tajlandii, gdzie spędziłem miło czas i przy okazji zrobiłem kurs nurkowania z butlą - wyznał aktor.

Kuszewski zdementował też plotki na temat rzekomej sprzedaży auta:
- Samochodu na razie nie sprzedaję. Taka jest decyzja. Skoro go wygrałem, to muszę się nim nacieszyć i trochę pojeździć - oznajmił dziennikarzowi "Super Expressu" serialowy Marek Mostowiak.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d4dvrlo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dvrlo