Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła. Oceny jury w 5. odcinku

Justyna Żyła i Tomasz Barański w "Tańcu z gwiazdami" najwyraźniej nie mają szczęścia. Choć w 5. odcinku zatańczyli magicznie, jury, w tym Iwona Pavlović, nie byli tak pozytywnie nastawieni.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła. Oceny jury w 5. odcinkuŹródło: SPL/East News, fot: East News
d4hs8rg
d4hs8rg

W 5. odcinku "Tańca z gwiazdami" Justyna Żyła i Tomasz Barański zatańczyli walc wiedeński przebrani w kostiumy Harry'ego Pottera i Hermiony Granger. Ich występ nie uwiódł jurorów. Ocenę najpierw wystawiła Ola Jordan, która rozpoczęła od słów: "Czary-mary, hokus-pokus i Justyna ożywa". Kolejny wypowiedział się Andrzej Grabowski - "Czary-mary, hokus-pokus, i Justyna tańczy". Aktor wytknął Justynie, że w jej tańcu było parę zakalców.

Najgorzej jednak na walc wiedeński w wykonaniu Żyły i Barańskiego zareagowała Iwona Pavlović. "Czary-mary, hokus-pokus, świetnie poprowadził cię Harry" - podsumowała instruktorka. Jurorce nie podobało się, jak Justyna poradziła sobie w objęciach Barańskiego. Uznała, że Justyna zatańczyła z maksymalną ilością błędów, wystawiając kobiecie trójkę. Ola Jordan dała 5, a Andrzej Grabowski - 7. Wydaje się, że aktor jako jedyny wierzy w Justynę i jej możliwości taneczne.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4hs8rg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hs8rg