"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła. Oceny jury w 5. odcinku

"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła. Oceny jury w 5. odcinku
Źródło zdjęć: © SPL/East News | East News
Tatiana Naklicka

29.03.2019 21:37, aktual.: 01.04.2019 08:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Justyna Żyła i Tomasz Barański w "Tańcu z gwiazdami" najwyraźniej nie mają szczęścia. Choć w 5. odcinku zatańczyli magicznie, jury, w tym Iwona Pavlović, nie byli tak pozytywnie nastawieni.

W 5. odcinku "Tańca z gwiazdami" Justyna Żyła i Tomasz Barański zatańczyli walc wiedeński przebrani w kostiumy Harry'ego Pottera i Hermiony Granger. Ich występ nie uwiódł jurorów. Ocenę najpierw wystawiła Ola Jordan, która rozpoczęła od słów: "Czary-mary, hokus-pokus i Justyna ożywa". Kolejny wypowiedział się Andrzej Grabowski - "Czary-mary, hokus-pokus, i Justyna tańczy". Aktor wytknął Justynie, że w jej tańcu było parę zakalców.

Najgorzej jednak na walc wiedeński w wykonaniu Żyły i Barańskiego zareagowała Iwona Pavlović. "Czary-mary, hokus-pokus, świetnie poprowadził cię Harry" - podsumowała instruktorka. Jurorce nie podobało się, jak Justyna poradziła sobie w objęciach Barańskiego. Uznała, że Justyna zatańczyła z maksymalną ilością błędów, wystawiając kobiecie trójkę. Ola Jordan dała 5, a Andrzej Grabowski - 7. Wydaje się, że aktor jako jedyny wierzy w Justynę i jej możliwości taneczne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także