Trwa ładowanie...

Taniec z gwiazdami: Finał

Share
Taniec z gwiazdami: FinałŹródło: tvn
d2xqtj8

Za nami wielki finał 10. edycji Tańca z gwiazdami. Kryształową kulę, sympatię widzów i mercedesa po 12 tygodniach tanecznych zmagań wytańczyła sobie Anna Mucha!

Program otworzyła Doda śpiewając piosenkę z repertuaru Ewy Bem "Gra o wszystko". Tradycyjnie na finałowym parkiecie spotkały się ponownie wszystkie pary biorące udział w programie. Każda z nich zatańczyła jeszcze raz swój ostatni taniec. Kolejną niespodzianką dla widzów był występ Michała Kwiatkowskiego, który zaśpiewal niezapomniany przebój Sinnead O'Connor "Nothing compares to you".

Anna Mucha i Natasza Urbańska wraz z partnerami zatańczyły po trzy tańce. Dwa z nich były ulubionymi stylami z tańczonych już wcześniej w programie, natomiast trzeci to dowolny układ choreograficzny- freestyle:
Para nr 11 - Anna Mucha i Rafał Maserak - rumba "Time After Time" Rob Hyman/Cyndi Lauper oraz quickstep „Back In Town” (Olen Cesari/Matt Dusk/Enrico Giaretta/Matthew Marston/Terrance Lee Sawchuk)
Para nr 12 - Natasza Urbańska i Jan Kliment - samba, "Bailando" Maria Isabel Garcia Asensio/Luc Rigaux/Patrick Samoy oraz tango argentyńskie, "Tormenta Instrumental Tango" (Tomasz Szymuś)

Anna Mucha i Rafał Maserak – freestyle - "Niech Żyje Bal" z repertuaru Maryli Rodowicz (Agnieszka Osiecka/Seweryn Krajewski)
Natasza Urbańska i Jan Kliment – freestyle - "Who Wants To Live Forever" Queen (Brian May)

Po raz pierwszy finał Tańca z gwiazdami zakończył się tak małą różnicą głosów! Finalistki do samego końca szły prawie równo. Jednak 10. jubileuszową edycję Tańca z gwiazdami decyzją widzów, zwyciężyła Anna Mucha ze swym partnerem Rafałem Maserakiem, zdobywając 50,01% wszystkich głosów.

d2xqtj8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xqtj8
d2xqtj8