Trwa ładowanie...
klan
24-06-2010 14:07

Taniec w serialu "Klan"

Taniec w serialu "Klan"Źródło: AKPA
d45bven
d45bven

W Szkole Tańca Towarzyskiego "Riviera" na Ursynowie natknęliśmy się niedawno na Tomasza Stockingera, który z zaangażowaniem i pasją doskonalił swe umiejętności taneczne. Czyżby aktor po doświadczeniach w "Tańcu z Gwiazdami" znów zapragnął być królem parkietu?

Tak, ale na planie serialu "Klan"! Grany przez niego doktor Paweł Lubicz od dłuższego już czasu, razem z żoną Krystyną, trenował taniec towarzyski. Ba! Z powodzeniem wzięli nawet udział w konkursie tańca.

Niestety, druga lokata w turnieju oraz liczne obowiązki domowe skutecznie zniechęciły małżonkę doktora Lubicza do podejmowania dalszych tanecznych wyzwań. Doktorowi jednak hobby to tak bardzo przypadło do gustu, że postanowił nie rezygnować z tej rozrywki. Aby nadal uprawiać taniec towarzyski, doktor Lubicz nie może być jednak na parkiecie sam. Bo o tym, że do tanga trzeba dwojga, nikogo nie trzeba chyba przekonywać?

Okazało się, że na taneczną partnerkę nie trzeba było długo czekać. "Mój bohater spotkał na kursie tańca nieśmiałą panią o imieniu Łucja, która też chciałaby miło spędzać czas na parkiecie, ale nie może, bo jej mąż jest chory. Scenarzyści sugerują, że ma to być przyjaźń męsko - damska, bez żadnych podtekstów" - podkreśla Tomasz Stockinger.

d45bven

Choć niektórzy twierdzą, że przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest niemożliwa, aktor jest innego zdania: "W życiu wszystko jest możliwe, a co dopiero w filmie!". Czy żona doktora Lubicza mimo wszystko nie będzie zazdrosna?

"Mam nadzieję że trochę będzie. To jej na pewno nie zaszkodzi" - kwituje aktor, z nadzieją, że razem ze swoją nową partnerką będą mogli pokazać swoje umiejętności taneczne na ekranie.

Tak się złożyło, że mieliśmy okazję podejrzeć jak para radzi sobie na parkiecie z krokami tanga. Co prawda grana przez Joannę Gajór Łucja jest w serialu początkującą tancerką, jednak prywatnie aktorka już od siedmiu lat doskonali swój taneczny warsztat. "Kocham taniec, to jedno z moich ulubionych zajęć. Od paru lat razem z mężem chodzimy na zajęcia taneczne do klubu byłych mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich, Moniki i Ireneusza Sulewskich, na Chłodnej. Równolegle ćwiczymy standard i łacinę. Dzięki temu możemy pokazać rodzinie i znajomym na różnych imprezach nasze umiejętności. Muszę przyznać, że wzbudzamy duży szacunek" - przyznaje Joanna Gajór.

Aktorka nie ukrywa, że pierwszego dnia na planie trochę się denerwowała. Za sprawą jednak Tomasza Stockingera łatwo udało się opanować tremę. "To przeuroczy człowiek, bardzo ciepły, pomocny i otwarty. Już pierwszego dnia na planie poczułam się przez niego natychmiast wciągnięta do rodziny" - mówi o swym koledze z planu Pani Joanna.

d45bven

Do tej samej szkoły co doktor Lubicz uczęszcza też Bożenka, przybrana córka Ryśka i Grażynki Lubiczów. Wątek taneczny to doskonała okazja, aby zaprezentować prawdziwe umiejętności, jakie posiada odtwórczyni roli Bożenki, Agnieszka Kaczorowska - tancerka klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich oraz Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich 2010. Tak się złożyło, że wątek taneczny w serialu splata się z dość niewesołą historią. Bożenka kłóci się właśnie z Kubą (Wojciech Michalak), uczestnikiem zajęć w Szkole Tańca Towarzyskiego, który zaproponował jej udział w castingu do młodzieżowej rewii w Hiszpanii. Okazuje się bowiem, że koleżanka Bożenki, która z podobnej propozycji skorzystała, nieoczekiwanie zaginęła i nie daje znaku życia. Oba wątki widzowie Jedynki będą mogli śledzić w jesiennej ramówce programu.

Zobacz także:

[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

KULISY KRĘCENIA SERIALI. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/kulisy-krecenia-seriali-zobaczcie-6034033576149633g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d45bven
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45bven