Trwa ładowanie...

Taniec odmieni Kożuchowską?

Taniec odmieni Kożuchowską?Źródło: Press Photo Center
d36988u
d36988u

[

]( http://www.efakt.pl )

Małgorzata Kożuchowska dobrze wie, że nadeszła pora na zmianę wizerunku. Gwiazda na wiosnę zamierza zaskoczyć fanów.

Małgosia Kożuchowska często otrzymuje propozycje udziału w show. Na razie żadnej jeszcze nie przyjęła, ale nie mogę przewidzieć, co stanie się za miesiąc – powiedział nam menedżer gwiazdy Jerzy Gudejko. Czyżby więc Kożuchowska nie wykluczała występu w „Tańcu z gwiazdami”?

d36988u

– Można wysnuć taki wniosek – enigmatycznie odpowiada menedżer Małgosi.

Na pewno udział w show TVN pomógłby ożywić wizerunek gwiazdy. Ostatnio Kożuchowska (39 l.) jest postrzegana głównie przez pryzmat roli płaczliwej Hanki z „M jak Miłość” lub wzorowej żony dziennikarza „Wiadomości” Bartka Wróblewskiego. Chyba trochę brakuje jej spontaniczności, którą tak bardzo ceni sobie polska publiczność.

Gdyby zaś Małgorzata Kożuchowska odważyła się zatańczyć sambę z Rafałem Maserakiem lub Stefano Terrazzino, widzowie w końcu zobaczyliby w niej kobietę z krwi i kości, a nie posągową ikonę mody. „Taniec z gwiazdami” już przecież ocieplił wizerunek Nataszy Urbańskiej oraz Moniki Richardson.

Jednak taneczny show to niejedyna możliwość skierowania kariery aktorki na nowe tory. Ponoć Kożuchowska marzy o nowym serialu, w którym zagrałaby zupełnie inną postać niż do tej pory. Jak udało nam się dowiedzieć, Małgosia Kożuchowska jest w trakcie negocjacji udziału w dwóch nowych produkcjach telewizyjnych.

Ale nawet jeśli rozmowy zakończą się sukcesem, gwiazda nie zamierza rezygnować z roli Hanki Mostowiak. Wszystkie swoje nowe plany zawodowe, Małgorzata Kożuchowska uzgadnia wcześniej z producentami „M jak miłość”.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Wiśniewskiego nie stać na stronę w internecie...

d36988u

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36988u