Qaqwqwrqw

Tamara Subbotko, uczestniczka "Top Model", została mamą

Tamara Subbotko urodziła syna. Młodziutka uczestniczka show TVN-u jeszcze kilka tygodni temu dzieliła się z fanami półnagim zdjęciem z dużym, ciążowym brzuszkiem. Teraz jej maleństwo jest już na świecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tamara Subbotko mogła wygrać 3. edycję "Top Model". Nie udało się
Tamara Subbotko mogła wygrać 3. edycję "Top Model". Nie udało się (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Tamara radosną nowiną podzieliła się na swoim instagramowym profilu. "#franciszek Już jest z nami #mylove #myheart" - napisała. Franek jest owocem związku Subbotko i Jana Pawła Trzaski, operatora filmowego. Zakochanych dzieli 12 lat, jednak różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą w budowaniu wspólnego życia.

Tamarę poznaliśmy w 3. edycji "Top Model". Gdy dostała się do programu, miała tylko 18 lat. Na oficjalnej stronie show została opisana w ten sposób: "Tamara pomaga mamie w prowadzeniu baru. Rzuciła szkołę, bo walczyła o to, by wyciągnąć chłopaka z uzależnienia od narkotyków. Trzy lata temu straciła ukochanego ojca. Z ojczymem, który prowadzi restaurację w Gdyni, ma dobry kontakt. Znajomi o Tamarze mówią: 'miła, ale potrafi być wredna'".

Qaqwqwrqw

Dziewczyna mierząca 175 cm i ważąca tylko 50 kg zaimponowała jurorom świetną sylwetką i długimi nogami. Tamara świetnie sobie radziła, ale odpadła w półfinałowym odcinku, chociaż była faworytką sędziów. Mimo że w show jej się nie poszczęściło, zaczęła pracę w modelingu. Udział w programie potraktowała jako przygodę.

Od feralnego momentu w "Top Model" minęło prawie 6 lat. Teraz Subbotko ma 24 i właśnie została mamą.

Qaqwqwrqw
Tamara Subbotko ONS.pl
Podziel się
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw