Trwa ładowanie...

Tak też można. Ida Nowakowska wróciła do pracy

20 dni temu Ida Nowakowska została mamą. Dała sobie tylko kilka dni na krótki odpoczynek. Prezenterka wróciła do pracy, by świętować z widzami jej pierwszy Dzień Matki.

Ida Nowakowska na początku maja powitała na świecie swoje pierwsze dzieckoIda Nowakowska na początku maja powitała na świecie swoje pierwsze dzieckoŹródło: AKPA
d10h8uj
d10h8uj

Chociaż nie brakuje złośliwych komentarzy na temat tego, co świeżo upieczone mamy powinny robić chwilę po porodzie, Ida Nowakowska działa po swojemu. Prezenterka "Pytania na śniadanie", tancerka, a od 7 maja także mama zwolniła obroty tylko na krótką chwilę. Nowakowska zaledwie kilka dni po przyjściu na świat jej pierwszego dziecka wzięła udział w finale programu "Dance, dance, dance", a niedługo później pojawiła się w finale Eurowizji 2021, by przekazać punkty od polskiego jury.

Ida ma dobrą passę i chyba nie zamierza jej przerywać. Po 20 dniach od porodu wróciła na antenę TVP, do programu "Pytanie na śniadanie".

Zobacz: Sukcesy Polski na Eurowizji

Ida błyskawicznie wróciła do pracy przed kamerami. Pokazuje, że i tak można! Widać, że czuje się świetnie i tryska dobrą energią. Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że Nowakowska pojawiła się w wydaniu "Pytania na śniadanie" z 26 maja, czyli Dnia Matki.

d10h8uj

Produkcja postawiła tego dnia na dwie mamy. U boku Idy na kanapie zasiadła Maria Tomaszewska.

Ida na Instagramie komentowała: - Czuję się bardzo dobrze, ponieważ wszyscy tutaj i Małgosia też tak mnie tutaj wspierają. Chciałam pozdrowić moją mamę, dzięki której mogę tutaj być, bo zajmuje się maleństwem.

Dla Idy powrót do "PnŚ" w Dniu Matki ma z całą pewnością symboliczny wymiar. To właśnie podczas programu Ida ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Była tedy już w 6 miesiącu ciąży.

d10h8uj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10h8uj