Trwa ładowanie...
09-08-2015 17:41

Szymon Majewski znów w TVN-ie?

Szymon Majewski znów w TVN-ie?Źródło: AKPA
d2wq192
d2wq192

Edward Miszczak nie wyklucza, że na antenę TVN-u wróci Szymon Majewski. W rozmowie z "Faktem" dyrektor programowy stacji powiedział:

Wiele osób przyczyniło się do tego, że się rozstaliśmy. Ale Szymon akurat najmniej. Jak spędziłem tyle lat z kimś, co z Szymonem, to nie jest tak, że nie ma dla niego miejsca. U mnie w sercu ciągle to miejsce dla niego jest.

Pytanie tylko, czy między sercem szefa a stacją można postawić znak równości. Majewski rozstał się z TVN-em w 2012 roku, gdy zdobył kontrakt reklamowy. Stało się to po 8 latach współpracy. Wtedy tak żegnał się z kolegami i koleżankami: (...) odchodzę ze stacji. To był dla mnie super czas. Choć bywało trudno to jednak radocha ze wspólnych działań była wielka. Będę Was wspominał i pewnie spotkamy się nieraz na nowej drodze życia medialnego.

Wypowiedź byłego szefa nie pozostała bez komentarza Majewskiego. Na swoim profilu na Facebooku napisał:

d2wq192

Jeśli Szymona w swym sercu masz Nie gadaj z „Faktem“, telefon wszak znasz Jest pewna sprawa do załatwienia Od 3 lat czekam na wyjaśnienia Choć to show biznes lubię grać czysto Najpierw załatwmy rzecz oczywistą Gdy to się stanie, wtedy w zachwycie Wszyscy krzykniecie znowu „Mamy Cię“!

Wierszyk zatytułował Odą do Edwarda.

Czyżby pomiędzy panami stały jakieś niezałatwione interesy?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d2wq192
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wq192