Trwa ładowanie...
24-02-2014 14:34

Szymon Majewski odchodzi z Radia Eska!

Szymon Majewski odchodzi z Radia Eska!Źródło: AKPA
d3m9kps
d3m9kps

Szymon Majewski razem z Igą Mackiewicz od marca 2012 roku prowadził poranny program "Szymornig" na antenie Radia Eska. Jednak ten duet ostatni raz powita słuchaczy 28 lutego. Wszystko dlatego, że kontrakt Majewskiego wygasła dokładnie z końcem miesiąca. To oznacza koniec współpracy ze stacją.

- Bardzo dziękuję za te 2 lata. Mieliśmy z Igą wielką frajdę robić dla słuchaczy Radia Eska Mc Dziady, Wkręty i Radiozakupy. Bardzo dziękujemy za głosy oddane na nas w plebiscycie "Niegrzeczni 2014", gdzie dostaliśmy nagrodę. Teraz zajmę się nowym projektem- zapowiedział showman.

- Szymon Majewski to fantastyczny człowiek i współpracownik: kreatywny, charyzmatyczny, a przy tym bardzo skromny i otwarty na innych. Był niezwykle zaangażowany w swoją pracę na antenie Eski i bardzo identyfikował się z naszą stacją. Będziemy mile wspominać czas, który z nami spędził i trzymać kciuki za powodzenie jego kolejnych projektów - zaznaczył Bogusław Potoniec, dyrektor programowy Grupy Radiowej Time.

Przypomnijmy, że dwa miesiące temu również Kuba Wojewódzki zakończył współpracę z Grupą Radiową Time. Dziś można go usłyszeć w Radiu Rock. A co dalej z Majewskim? Jego przyszłość nie jest już tak kolorowa, jak kolegi. Jeden z banków, którego prezenter przez trzy lata był twarzą, także zrezygnował z jego usług, tłumacząc to zmianami w kreowaniu swojego wizerunku. 10 grudnia 2012 dziennikarz założył kanał na YouTube o nazwie SzymonMajewskiSam, jednak na pewno nie jest to szczyt jego ambicji.

d3m9kps

- W życiu miałem już różne etapy. W Zetce byłem porannym didżejem, potem przesunięto mnie na popołudnie, bo stwierdzono, że jestem nie do wytrzymania. Po południu miałem 2 godziny, przyszedł Robert Kozyra i skrócił mi je do 1,5 minuty. Potem było "Słów cięcie gięcie", ale po roku stwierdzono, że nikt tego nie rozumie. Pojawiłem się w porannej telewizji, ludzie też tego nie wytrzymali. Potem pracowałem dla TVN, zrobiłem "Mamy cię", udało się. Potem był "Szymon Majewski Show", udawało się, ale w końcu przestało. No to znowu pojawiło się radio - wspominał Majewski w jednym z wywiadów.

Czy to już koniec jego medialnego kariery?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d3m9kps
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m9kps