Trwa ładowanie...
pierwsza miłość
18-01-2011 07:54

Szokująca prawda w "Pierwszej miłości"

Szokująca prawda w "Pierwszej miłości"Źródło: AKPA
dcof127
dcof127

W serialu *"Pierwsza miłość"nowe wątki. Artur decyduje się porozmawiać z Krystyną, przebywającą w domu opieki matką Izabeli. Tydzień później dowiaduje się, że Piotr Kulczycki, jego ojciec był mordercą.*

Krystyna (Maria Rybarczyk) jest zaskoczona wizytą Artura, wie, że jej córka pała do niego nienawiścią, za co próbuje go przeprosić. Zdobywa się na szczerość i opowiada mu historię związaną z kamienicą w Poznaniu. Tydzień później Franek odkrywa szokujące wieści dotyczące rodziny Izabeli. Śmierć jej ojca jest mocno powiązana ze sprawą wyburzenia kamienicy w Poznaniu.

Przeciwstawiał się rozbiórce, dlatego został na zlecenie napadnięty i pobity w środku zimy. Porzucono go nieprzytomnego na mrozie, gdzie zamarzł na śmierć. Rano, kiedy został odnaleziony było już za późno na jakąkolwiek pomoc.

Artur jest zszokowany. Dociera do niego, że jego ojciec był bezwzględnym biznesmenem, mordercą, że Izabela ma powody by chcieć zemsty. Czy powinien odpłacić Izabeli za winy swojego ojca? Ucieknie z miasta? Przeprosi macochę? Czy zachowa zimną krew w obliczu takiej tragedii? Na szczęście pozostanie przy nim Berenika, która już wkrótce odkryje nowe fakty.

dcof127

Więcej w kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"

Zobacz także:

[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )
[

ONI DORASTALI NA NASZYCH OCZACH. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dorastanie-na-telewizyjnym-ekranie-6026599915213953g )
[

TYCH ZDJĘĆ GWIAZDY WSTYDZĄ SIĘ NAJBARDZIEJ ]( http://film.wp.pl/gwiazdy-w-najbardziej-zenujacych-momentach-6025280354886273g )

dcof127
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcof127