Trwa ładowanie...

Szok! Górniak przestała jeść

Szok! Górniak przestała jeśćŹródło: Kapif
dxq1lyz
dxq1lyz

[

]( http://www.fakt.pl )

To się może skończyć czymś naprawdę poważnym! Przed Edytą Górniak (38 l.) czas naprawdę wielkiego wysiłku - diva wystąpi w "Tańcu z gwiazdami", czekają ją więc ciężkie treningi. Tymczasem, jak dowiedział się Fakt, wielka artystka może nie mieć energii, by znieść tak ciężki reżim. Edyta bowiem - prawie w ogóle nie je!

Gwiazda od dawna opowiada, że jest wyznawczynią zdrowego trybu życia, co wiąże się między innymi z odpowiednim odżywianiem. Edyta ma ustawioną przez specjalistów dietę, która ma sprawić, że będzie świetnie wyglądać, ale też będzie miała odpowiednio dużo energii. Diety mają jednak to do siebie, że należy ich przestrzegać. A z tym Edyta ma problem.

dxq1lyz

Jak bowiem twierdzą nasi informatorzy, Edyta praktycznie w ogóle nic nie je! Od niechcenia skubnie trochę sałatki, ale stanowczo unika większych posiłków. Hektolitrami za to pije wodę mineralną, wierząc w jej zbawienny wpływ na oczyszczenie organizmu. Takie podejście może się skończyć tragedią!

Przed Edytą bardzo ciężki okres. Treningi do "Tańca z gwiazdami" z pewnością będą wyczerpującym doświadczeniem, zwłaszcza że Górniak ze swoim partnerem Janem Klimentem będzie zgłębiać tajniki tańca od podstaw. Oprócz tego wciąż koncertuje, a także pracuje nad nową płytą. Czy wystarczy jej sił?

Mamy nadzieję, że tak. I że Edytka przestanie być niejadkiem. W tanecznym show TVN-u chcemy widzieć ją w znakomitej formie - będzie w końcu jego główną atrakcją. Edyto, zjedz coś!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Słodka córeczka Kasi Bujakiewicz. FOTO

dxq1lyz
dxq1lyz

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxq1lyz