Szlachcic ze Szkocji w "Domu nad rozlewiskiem"

Szlachcic ze Szkocji w "Domu nad rozlewiskiem"
Źródło zdjęć: © AKPA

03.11.2009 10:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jest potomkiem szkockich architektów, którzy przywędrowali do Polski na przełomie XIX i XX wieku. Aktualnie dany jest mu pobyt nad rozlewiskiem. O kim mowa?

O Jerzym Schejbalu, który wciela się w postać Tomasza, pogodnego i opanowanego mężczyzny. Z zawodu jest leśnikiem i może dzięki temu wszystko przyjmuje na wielkim luzie i w spokoju. A dodatkowo znalazł miłość swojego życia. Prawdopodobnie...

- Jest w ich związku trochę przekomarzania i udawania, co wynikało ze scenariusza, a my staraliśmy się to uwiarygodnić - mówi w "Tele Tygodniu" Jerzy Schejbal. Okazuje się, że Tomasz kochał się w Basi od dawna.

Teraz los, jak mówi Schejbal połączył ich i są na tyle dojrzali, że wreszcie mogą być razem - To przykład wspaniałej, pięknej miłości, która różni się tym od pierwszej, że lepiej smakuje - opowiada. Aktor dobrze wspomina pracę na planie serialu "Dom nad rozlewiskiem".

- Ludzie są na Mazurach zupełnie inni - żyją jakby wolniej, dostojniej. To była wspaniała, letnia przygoda w niesamowitej scenerii (...) - zaznacza Schejbal. Jak radzi sobie na planie i co z tego wynika dla serialu można się przekonać oglądając kolejne odcinki serialu "Dom nad rozlewiskiem".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także