Trwa ładowanie...

"Szadź" wkrótce na Player.pl. Maciej Stuhr w roli seryjnego mordercy

Thriller oparty na fabule książki Igora Brejdyganta zadebiutuje na platformie 30 kwietnia. W mrocznej, serialowej opowieści wystąpiła plejada polskich gwiazd kina.

"Szadź" wkrótce na Player.pl. Maciej Stuhr w roli seryjnego mordercyŹródło: Materiały prasowe
d4vo68t
d4vo68t

Historie z dreszczykiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem producentów polskich seriali, jak i widzów. Po sukcesie "Chyłki" w serwisie Player.pl pojawi się adaptacja kryminału "Szadź".

Fabuła skupia się wokół śledztwa prowadzonego przez komisarz Agnieszkę Polkowską (Aleksandra Popławska)
. Kobieta podąża śladem seryjnego mordercy, charyzmatycznego wykładowcy, który szuka ofiar wśród swoich studentek. W tej roli zobaczymy Macieja Stuhra.

Gdy w okolicach Opola zostaje znalezione pierwsze ciało, komisarz podejrzewa zbrodnię na tle religijnym. Nieznane motywy mordercy będą tylko jedną z zagadek stojących przed policją.

W śledztwie komisarz Polkowskiej będzie pomagać przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej (Bartosz Gelner)
. Na drugim planie wystąpią m.in. Anna Cieślak, Mirosław Zbrojewicz, Zofia Domalik, Barbara Kurzaj i Cezary Łukaszewicz. Za kamerą stanęli Sławomir Fabicki ("Miłość") oraz Maciej Bochniak ("Disco polo").

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Autor książki jest odpowiedzialny za scenariusz. Nic w tym dziwnego, gdyż Brejdygant współpracował już zarówno przy produkcjach telewizyjnych, np. "Paradoks", "Zbrodnia", "Belle Epoque", jak i filmach fabularnych: "Palimpsest".

"Szadź" zadebiutuje na platformie Player 30 kwietnia. Prawdopodobnie dopiero jesienią pojawi się na antenie TVN.

- Cieszę się, że już teraz możemy zaproponować naszym użytkownikom nowy serial. "Szadź", podobnie jak "Chyłka", to produkcja Player Original i kolejny krok w budowaniu biblioteki naszego własnego kontentu - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający serwisu Player.

d4vo68t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4vo68t