Trwa ładowanie...
d1mdqoq

"Szadź" wkrótce na Player.pl. Maciej Stuhr w roli seryjnego mordercy

Thriller oparty na fabule książki Igora Brejdyganta zadebiutuje na platformie 30 kwietnia. W mrocznej, serialowej opowieści wystąpiła plejada polskich gwiazd kina.
Share
W "Szadzi" w głównych rolach występują Aleksandra Popławska i Maciej Stuhr.
W "Szadzi" w głównych rolach występują Aleksandra Popławska i Maciej Stuhr.Źródło: Materiały prasowe
d1mdqoq

Historie z dreszczykiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem producentów polskich seriali, jak i widzów. Po sukcesie "Chyłki" w serwisie Player.pl pojawi się adaptacja kryminału "Szadź".

Fabuła skupia się wokół śledztwa prowadzonego przez komisarz Agnieszkę Polkowską (Aleksandra Popławska). Kobieta podąża śladem seryjnego mordercy, charyzmatycznego wykładowcy, który szuka ofiar wśród swoich studentek. W tej roli zobaczymy Macieja Stuhra.

Gdy w okolicach Opola zostaje znalezione pierwsze ciało, komisarz podejrzewa zbrodnię na tle religijnym. Nieznane motywy mordercy będą tylko jedną z zagadek stojących przed policją.

d1mdqoq

W śledztwie komisarz Polkowskiej będzie pomagać przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej (Bartosz Gelner). Na drugim planie wystąpią m.in. Anna Cieślak, Mirosław Zbrojewicz, Zofia Domalik, Barbara Kurzaj i Cezary Łukaszewicz. Za kamerą stanęli Sławomir Fabicki ("Miłość") oraz Maciej Bochniak ("Disco polo").

  Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Autor książki jest odpowiedzialny za scenariusz. Nic w tym dziwnego, gdyż Brejdygant współpracował już zarówno przy produkcjach telewizyjnych, np. "Paradoks", "Zbrodnia", "Belle Epoque", jak i filmach fabularnych: "Palimpsest".

"Szadź" zadebiutuje na platformie Player 30 kwietnia. Prawdopodobnie dopiero jesienią pojawi się na antenie TVN.

- Cieszę się, że już teraz możemy zaproponować naszym użytkownikom nowy serial. "Szadź", podobnie jak "Chyłka", to produkcja Player Original i kolejny krok w budowaniu biblioteki naszego własnego kontentu - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający serwisu Player.

d1mdqoq

Podziel się opinią

Share
d1mdqoq
d1mdqoq