Trwa ładowanie...
d4dcmvg

Syn zastąpi Miecugowa w "Szkle kontaktowym"?

Grzegorz Miecugow był jednym z najbardziej lubianych dziennikarzy i prezenterów. "Szkło kontaktowe", które współprowadził, cieszyło się ogromną popularnością. Wygląda na to, że producenci w końcu znaleźli godnego następcę redakcyjnego kolegi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Miecugow zastąpi ojca?
Krzysztof Miecugow zastąpi ojca? (WP.PL)
d4dcmvg

Miecugow z dziennikarstwem związany był blisko 30 lat. Pod koniec lat 90. dziennikarz rozpoczął pracę ze stacją TVN, z którą był związany aż do śmierci w 2017 r. Prowadził m.in. główne wydanie "Faktów" i był też jednym z założycieli stacji informacyjnej TVN24. To właśnie tam prowadził kultowy program "Szkło kontaktowe", który gromadził przed ekrany telewizorów rzesze fanów.

Nagła śmierć Grzegorza Miecugowa mocno zasmuciła widzów, ale okazuje się, że stacja znalazła godnego następcę. W noworocznym wydaniu programu w fotelu prowadzącego pojawił się syn dziennikarza, Krzysztof Miecugow. Zdaniem fanów programu sprawdził się w tej roli świetnie. W sieci nie brakowało pozytywnych opinii na temat jego występu w telewizji.

Warto zaznaczyć, że Krzysztof ma już doświadczenie dziennikarskie. Do tej pory pracował w stacji CNBC Biznes, która została przekształcona w TVN24 BiŚ. Jednak nie tylko pasję do mediów młody Miecugow odziedziczył po ojcu.

d4dcmvg

- Obaj interesujemy się muzyką. Tata bywał w Jarocinie, prowadził koncerty rockowe. Poczucie humoru mamy bardzo podobne. Żartujemy sobie prawie ze wszystkiego. Tata jest duszą towarzystwa, ale ja gadam chyba więcej - mówił w rozmowie z Wirtualną Polską Krzysztof. Czy chłopak na dobre zastąpi ojca w programie "Szkło kontaktowe"?

ZOBACZ TAKŻE: Miecugow: Nie odpuszczę

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d4dcmvg

Podziel się opinią

Share

d4dcmvg

d4dcmvg