Trwa ładowanie...
10-02-2015 12:32

Swollen Members po raz pierwszy w Polsce!

Swollen Members po raz pierwszy w Polsce!Źródło: mat. prasowe
d4ivfsq
d4ivfsq

Kultowa ekipa z Kanady Swollen Members w składzie Madchild, Prevail, Rob the Viking już 24 lutego 2015 roku wystąpi na żywo w Gdańsku w Klubie B90.

Tego samego wieczora po 20 latach nieobecności koncertowej w Gdańsku, wystąpi LIROY. Pojawi się na scenie w ramach trasy XXLecie ze swoim żywym bandem i zagra zarówno te znane kultowe utwory jak i te nowe z nadchodzącej płyty!

Bilety:
Bilety w przedsprzedaży w cenie 40 PLN w punktach:
TicketPro: http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html
TicketPortal: http://www.ticketportal.pl/pmiesta.asp oraz na terenie całego kraju.
Bilety on-line w cenie 50 PLN on-line:
TICKETPRO: http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1541004-liroy-swollen-members.html
BILETOMAT: https://www.biletomat.pl/koncerty/liroy-swollen-members-1784/
SUNDRIVE: http://tickets.soundrive.pl/pl/event/118
W dniu koncertu w cenie 60 PLN

Shapiro w swoim przewodniku nazwał Swollen Members najbardziej innowacyjnymi ludźmi w świecie hip-hopu. Zadebiutowali albumem "Balance" (1999) sprzedanym w nakładzie 50 000 egzemplarzy, do stworzenia którego przyczynili się: Everlast, Divine Styler, i Dilated Peoples.
W 2001 roku album zdobył nagrodę Best Rap Recording. Następny album zatytułowany "Bad dreams" (2001) z udziałem Chali 2na z Jurassic 5, Son Doobie czy Joey Chavez w jednym momencie pojawił się w świecie undergroundowego hip-hopu i od razu trafił do mainstreamu, pokrywając się platyną. Album zdobył Juno Award i cztery MuchMusic Video Awards.
Zespół wydał jak dotąd 11 albumów.

d4ivfsq

Koncert w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej Liroya na 20-lecie płyty "Alboom" z legendarnym "Scyzorykiem".
W 2015 roku przypada także 20-lecie trasy koncertowej na którą Liroy zaprosił min. zespoły Wzgórze Ya-Pa 3 i Kaliber 44.

Płytę "Alboom", wydaną w 95 roku, zakupiło ponad pół miliona fanów, krążek osiągnął największy sukces komercyjny w historii polskiego Rapu.

Co będzie się działo w 2015 roku?
W maju odbędzie się premiera nowego klipu do hitu "Scyzoryk". 22 maja reedycja EPki "Scyzoryk" na winylu, cd i w dygitalu. Na koncertach będzie możliwość nabycia długo oczekiwanej płyty Liroya "Przerwa". Cała trasa będzie filmowana i nagrywana a nagrania posłużą do stworzenia filmu dokumentalnego dotyczącego twórczości Liroya oraz płyty. Przed wakacjami jeszcze specjalna reedycja płyty "ALBOOM" z niespodziankami. Dużo nowych utworów również w tym roku.

To jedyna okazja aby posłuchać Swollen Members i Liroya na żywo w Trójmieście!

d4ivfsq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ivfsq