Trwa ładowanie...
d11o7mj

Światowy magik Dynamo w 20m2!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Światowy magik Dynamo w 20m2!
(mat.prasowe)
d11o7mj

Dynamo to słynny brytyjski iluzjonista, znany głównie z programów Więcej niż Magia oraz The Best of. Podczas wizyty w Polsce najpierw zawitał do kawalerki Łukasza Jakóbiaka. Gospodarz 20m2 docenił ten fakt i przygotował dla wyjątkowego gościa niespodziankę – wielki napis Dynamo na banerze o wymiarach 9mx7,5m.

Na początku rozmowy iluzjonista przyznał, że zaczynał swoją karierę od YouTube, podobnie jak Łukasz:

- Przez lata starałem się zainteresować swoją magią brytyjskie stacje TV, ale nie chcieli dać mi szansy. Zacząłem więc robić własne video na YouTube. (…) W czasach mediów społecznościowych możesz podzielić się tym ze światem dzięki portalom t.j. YouTube, Twitter, Facebook, czy ogólnie dzięki internetowi. Masz dziś większą siłę przebicia niż kiedykolwiek. Nic Cię nie powstrzyma. Dowodem na to jest twój program- stwierdził.

d11o7mj

Zanim jednak Dynamo stał się sławny, w szkole miał problemy z rówieśnikami. Na pytanie, czy prześladowanie w szkole czegoś go nauczyło, odpowiedział:

- Wtedy było to okropne, nienawidziłem tego, ale z drugiej strony bez tego nigdy bym się od dziadka nie nauczył magii. On widział, co się dzieje i pokazał mi kilka sztuczek na odstraszenie prześladowców. Bez tego nie nauczyłbym się sztuczek i można chyba powiedzieć, że prześladowanie zmieniło moje życie. Chcę powiedzieć, że to było okropne i jeśli ktoś jest traktowany w ten sposób, to trzeba jak najszybciej powiedzieć o tym ludziom, nie bać się, bo prawdopodobnie komuś uda się to powstrzymać.

Łukasz chciał się też dowiedzieć, jak Dynamo robi swoje sztuczki, w jaki sposób udaje mu się zafascynować tak wielu ludzi.

- Myślę, że magia intryguje ludzi. Jest formą sztuki, którą można wyrazić na wiele sposobów i wielu magików to udowadnia. Ja np. ciągle dążę do stworzenia czegoś nowego, unikatowego i mimo tego, że wielu ludzi spekuluje, jak wykonałem daną sztuczkę, zawsze pracuję już nad kolejną. Zatem wszystkie te spekulacje inspirują mnie do ciągłego tworzenia - wyznał gość Jakóbiaka.

d11o7mj

Odcinek można zobaczyć na oficjalnym kanale 20m2 na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=8F1mj-XT6KA&list=UU8iQVu0b7PZxL_LTl8-c0Kg

 (fot. mat.prasowe)
d11o7mj

Podziel się opinią

Share

d11o7mj

d11o7mj