Trwa ładowanie...

Światowy magik Dynamo w 20m2!

Share
Światowy magik Dynamo w 20m2!
Źródło: mat.prasowe
d1oje2i

Dynamo to słynny brytyjski iluzjonista, znany głównie z programów Więcej niż Magia oraz The Best of. Podczas wizyty w Polsce najpierw zawitał do kawalerki Łukasza Jakóbiaka. Gospodarz 20m2 docenił ten fakt i przygotował dla wyjątkowego gościa niespodziankę – wielki napis Dynamo na banerze o wymiarach 9mx7,5m.

Na początku rozmowy iluzjonista przyznał, że zaczynał swoją karierę od YouTube, podobnie jak Łukasz:

d1oje2i

- Przez lata starałem się zainteresować swoją magią brytyjskie stacje TV, ale nie chcieli dać mi szansy. Zacząłem więc robić własne video na YouTube. (…) W czasach mediów społecznościowych możesz podzielić się tym ze światem dzięki portalom t.j. YouTube, Twitter, Facebook, czy ogólnie dzięki internetowi. Masz dziś większą siłę przebicia niż kiedykolwiek. Nic Cię nie powstrzyma. Dowodem na to jest twój program- stwierdził.

Zanim jednak Dynamo stał się sławny, w szkole miał problemy z rówieśnikami. Na pytanie, czy prześladowanie w szkole czegoś go nauczyło, odpowiedział:

- Wtedy było to okropne, nienawidziłem tego, ale z drugiej strony bez tego nigdy bym się od dziadka nie nauczył magii. On widział, co się dzieje i pokazał mi kilka sztuczek na odstraszenie prześladowców. Bez tego nie nauczyłbym się sztuczek i można chyba powiedzieć, że prześladowanie zmieniło moje życie. Chcę powiedzieć, że to było okropne i jeśli ktoś jest traktowany w ten sposób, to trzeba jak najszybciej powiedzieć o tym ludziom, nie bać się, bo prawdopodobnie komuś uda się to powstrzymać.

Łukasz chciał się też dowiedzieć, jak Dynamo robi swoje sztuczki, w jaki sposób udaje mu się zafascynować tak wielu ludzi.

d1oje2i

- Myślę, że magia intryguje ludzi. Jest formą sztuki, którą można wyrazić na wiele sposobów i wielu magików to udowadnia. Ja np. ciągle dążę do stworzenia czegoś nowego, unikatowego i mimo tego, że wielu ludzi spekuluje, jak wykonałem daną sztuczkę, zawsze pracuję już nad kolejną. Zatem wszystkie te spekulacje inspirują mnie do ciągłego tworzenia - wyznał gość Jakóbiaka.

Odcinek można zobaczyć na oficjalnym kanale 20m2 na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=8F1mj-XT6KA&list=UU8iQVu0b7PZxL_LTl8-c0Kg

(fot. mat.prasowe)
Źródło: (fot. mat.prasowe)
d1oje2i

Podziel się opinią

Share
d1oje2i
d1oje2i