Trwa ładowanie...
d2nmgoh

Surowi rodzice

Najnowsze informacje
4.0
(3 głosy)
Oceń:

Rodzice nie są w stanie poradzić sobie z dojrzewającymi dziećmi, a nastolatki mają dość swoich "starych". Napięcie między nimi cały czas rośnie. Do akcji wkraczają "Surowi rodzice". Czy wyjazd zbuntowanych podopiecznych do "rodziny z zasadami" może uratować sytuację? Zobacz jakie sposoby na niepokorne małolaty mają "Surowi rodzice".

W nowym reality show dwoje nastolatków sprawiających duże problemy wychowawcze wyjedzie na drugi koniec Polski i zamieszka u innych opiekunów. To nie będą udane wakacje z dala od własnych rodziców. Nastolatki staną się pełnoprawnymi członkami nowej rodziny. Nie ominą ich codzienne obowiązki i opieka nad młodszym rodzeństwem. Bezwzględnie muszą dostosować się do reguł panujących w tymczasowym domu.

Nie będzie łatwo! Ciągłe spięcia, kłótnie, wrzaski i trzaskanie drzwiami. "Surowi rodzice" muszą znaleźć różne sposoby na poskromienie rozkapryszonych nastolatków. W trakcie wyjazdu każdy małolat dostanie przejmujący list od swoich prawdziwych opiekunów.

Czy aby na pewno tygodniowy pobyt u "Surowych rodziców" zmieni życie zbuntowanych nastolatków na dłużej, a ich rodzice wreszcie zaznają trochę spokoju?

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nmgoh
d2nmgoh
d2nmgoh