Trwa ładowanie...
"SuperDzieciak": Dariusz Michalczewski popłakał się na wizji

"SuperDzieciak": Dariusz Michalczewski popłakał się na wizji

Share
d46xktb

W sobotnim odcinku nowego talent-show Polsatu Dariusz Michalczewski wzruszy się do łez, a to za sprawą występu 15-letniej Natalii Kozioł, gimnastyczki artystycznej, która na scenie programu "SuperDzieciak" zaprezentuje układ z piłką.

Natalia mieszka w Gdyni, gdzie trenuje gimnastykę już od 10 lat. Nastolatka ćwiczy sześć razy w tygodniu po cztery godziny i ma na swoim koncie wiele tytułów, m.in. I miejsce podczas wrześniowego Pucharu Polski w gimnastyce artystycznej. Reprezentowała nasz kraj podczas Mistrzostw Europy w Baku (2014) oraz w Wiedniu (2013). Jej największym marzeniem jest udział w Igrzyskach Olimpijskich oraz szkolenia w krajach przodujących w gimnastyce - Rosji i Azerbejdżanie.

Występ niezwykle utalentowanej 15-latki zachwycił Romę Gąsiorowską, Magdalenę Stużyńską, Dawida Kwiatkowskiego i wzruszył twardego zazwyczaj Dariusza Michalczewskiego. Czy Natalia Kozioł przejdzie do półfinału? Czym zachwycą pozostali uczestnicy? Przekonamy się już w sobotę o godzinie 20:05 w Polsacie.

(fot. Polsat)
Źródło: (fot. Polsat)
d46xktb

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46xktb
d46xktb