Trwa ładowanie...
mtv
01-03-2010 15:01

Sukces za każdą cenę

Share
Sukces za każdą cenęŹródło: mtv
d2dvep7

'Made' to program, który przedstawia różne historie nastolatków, pragnących zmiany w swoim życiu.

Młodzi i ambitni marzyciele mają jasno określony cel i dokładają wysiłku, aby go osiągnąć. Zadanie wymaga od nich bardzo dużo cierpliwości i ciężkiej pracy. Niezależnie, czy chodzi o karierę futbolisty, piosenkarki, zawodowego surfera, zyskanie popularności w szkole, czy po prostu o zgubienie kilku kilogramów - dla uczestników to największe wyzwanie w dotychczasowym życiu.

Pierwszą uczestniczką programu będzie dziewczyna, która zapragnie dostać się do zespołu cheerleaderek. Udowodni swoją odwagę, gdy okaże się, że jej marzenie wymaga przełamania dotychczasowych stereotypów. Kolejnymi bohaterami będzie grupa młodych rockmanów, którzy chcą oficjalnie założyć muzyczny zespół. Aby zrealizować marzenie, decydują się na udział w uczelnianym konkursie. Wkrótce zyskują popularność nie tylko wśród rówieśników, ale gromadzą fanów na terenie całego miasteczka.

Mike, który pojawi się w kolejnym odcinku, zamieni się ze szkolnego prymusa w przystojniaka z drużyny futbolowej. Jeszcze inny uczestnik wstąpi w szeregi śpiewaków operowych, aby poderwać wypatrzoną sympatię. Z kolei atrakcyjna Najah, która godzi wiele obowiązków naraz i jest typem praktycznej realistki, zamarzy o karierze modelki.

Emisja: weekend spełnionych marzeń: 13 marca, sobota o godzinie 14:00 14 marca, niedziela o godzinie 15:00

d2dvep7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dvep7