Trwa ładowanie...

Sucre o przyszłości 'Prison Break'

Share
Sucre o przyszłości 'Prison Break'
d488p6b

Po tym jak przez strajk scenarzystów skrócono 3. sezon *Prison Break, cała serialowa obsada myśli już o kolejnej serii.*

Amaury Nolasco przyznaje, że z niecierpliwością czeka na powrót na plan Skazanego na śmierć.

d488p6b

- Z tego co słyszałem, to w maju wracamy na plan - mówi Nolasco. - Moja postać znów znalazła się w więzieniu i to dla mnie bardzo ekscytujący fakt. Ponadto moja serialowa dziewczyna nadal jest w ciąży. To chyba najdłuższa ciąża w historii telewizji - śmieje się aktor. - Warto jednak pamiętać, że od ucieczki z Fox River minęło dopiero trzy miesiące, więc Maricruz ma jeszcze sporo czasu do porodu - dodaje.

Amaury przyznaje, że jest dumny z kreowania takiej postaci jak Sucre. - Jest oddanym przyjacielem. Bardzo podoba mi się jego relacja z Michael'em - mówi. Aktor prosi o zaufanie widzów, którzy mają wrażenie, że trzeci sezon jest powtórką pierwszego.

- Spotykam wielu ludzi, którzy mnie pytają "ile jeszcze razy wrócicie do więzienia?". Odpowiadam im, że nie wiem co będzie dalej. Uważam natomiast, że nasi scenarzyści piszą naprawdę świetny scenariusz. Dajmy im szansę - dodaje 38-letni Portorykańczyk.

Aktor nie ma pojęcia, co będzie działo się w 4. serii. - Nie lubię z góry wiedzieć, jak potoczy się akcja. Lubię czytać scenariusz na bieżąco, bezpośrednio przed realizacją zdjęć. Wiem, że na pewno w Sonie jest T-Bag i Bellick. Podejrzewam, że Sucre będzie miał z nimi trudne relacje. Zobaczymy co będzie, czekam na rozwój wypadków - kończy Nolasco.

d488p6b

Podziel się opinią

Share
d488p6b
d488p6b