Trwa ładowanie...
30-12-2011 16:01

Styczniowe serialowe premiery stacji FOX

Styczniowe serialowe premiery stacji FOXŹródło: FOX
d3r8kbf
d3r8kbf

Już od stycznia oglądać będzie można kolejne sezony dobrze znanych amerykańskich seriali oraz nowe serie, które będą miały swoje premiery w Polsce. Sprawdźcie, co przygotowała dla widzów stacja Fox.

Przede wszystkim warto wspomnieć o dwóch nowościach, które pierwszy raz zostaną wyemitowane w naszym kraju. Będą to seriale "The Good Guys" oraz "Shark".

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29555,title,Good-Guys-The,serial.html )**

d3r8kbf

Seria "The Good Guys" to komedia akcji autorstwa Matta Nixa. Opowiada o tym, jak glina ze starej szkoły wraz z nowoczesnym detektywem odsłaniają kulisy drobnych przestępstw.

Głównym bohaterem "The Good Guys" jest Dan Stark. Należał on w Dallas do detektywistycznej elity. Po tym jak ocalił życie synowi gubernatora został okrzyknięty amerykańskim bohaterem. Po latach detektyw Dan, który teraz uchodzi za nieprzewidywalnego, spędza większość czasu na rozpamiętywaniu dni swojej chwały. Odcina kupony od heroicznych czynów lat minionych, nadal pełni służbę i od czasu do czasu wkracza, by rozwiązać jakieś drobne przestępstwo.

Partnerem Dana w jest Jack Bailey, ambitny, postępujący zgodnie z wszelkimi regułami sztuki, dobry detektyw, choć czasem zbyt przewrażliwiony na swoim punkcie. Ma zwyczaj podważania własnych osiągnięć, nic więc dziwnego, że w hierarchii departamentu znalazł się na szarym końcu i utknął przy rozwiązywaniu irytujących spraw drobnych kradzieży, których nikt inny nie chce się podjąć.

Co gorsza, otrzymał niewdzięczne zadanie opieki nad Danem, wyrzutkiem departamentu, niezdolnym do utrzymania przy sobie na dłużej jakiegokolwiek policyjnego partnera. Jedynym sprzymierzeńcem Jacka jest bystra zastępczyni prokuratora okręgowego, Liz Traynor i jego była dziewczyna, do której Jack nadal coś czuje i do której zawsze zwraca się o pomoc. We wspólnej pracy Jack i Dan konsekwentnie łamią wszelkie obowiązujące w departamencie regulaminy, co uświadamia ich szefowi - porucznik Anie Ruiz, dlaczego właśnie tych dwóch mężczyzn powinno spędzać więcej czasu w wydziale zajmującym się drobnymi przestępstwami.

d3r8kbf

Pomimo pozostawiania za sobą istnej pogorzeliska, Jackowi i Danowi udaje się rozwiązać każdą prowadzoną wspólnie sprawę. Doprowadzają do upadku siatkę laboratoriów amfetaminy, ujawniają prawdę o domniemanym skoku na bank, pod przykrywką przenikają do świata zorganizowanej przestępczości, wplątują się w sam środek wielkiej operacji przemytu broni oraz wnikają do kręgu luksusowych prostytutek.

* Pierwszy odcinek "The Good Guys" wyemitowany zostanie 10 stycznia o 21:00.*

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29555,title,Good-Guys-The,serial.html )**

d3r8kbf

Drugą z nowości jest serial "Shark". Ta amerykańska seria opowiadająca o zawodowym i prywatnym życiu Sebastiana Starka, charyzmatycznego, niezwykle pewnego siebie adwokata, który po szokującym zakończeniu jednej z prowadzonych spraw i osobistym objawieniu postanawia wykorzystać swoje bezwzględne metody w biurze prokuratora.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29556,title,Shark,serial.html )**

Jako szef elitarnego Zespołu Kryminalnego podlegającego prokuratorowi okręgowemu Los Angeles, Stark musi pracować dla swojej niegdysiejszej przeciwniczki z sali sądowej, Jessiki Deviln, ambitnej i spełnionej prokurator okręgowej, która pogardza jego bezlitosnymi strategiami. Devlin dołącza go do grupy młodych prokuratorów, którzy tym samym zyskują szansę na otrzymanie lekcji życia. Stark co prawda poszukuje odkupienia, ale wcale nie chce zmieniać swoich podstępnych metod pracy tylko dlatego, że teraz pracuje dla "tych dobrych".

d3r8kbf

W jego młodym zespole znaleźli się: Casey Woodland, uprzywilejowany przystojniak, który chełpi się swoimi świeżo nabytymi prawniczymi umiejętnościami, Raina Troy, sprytna i twarda nowa członkini zespołu, Martin Allende, intelektualista z Południowego Los Angeles oraz dynamiczna Madeleine Poe, która postanawia dołączyć do grupy, by uczyć się od najlepszych.

Dla tych prawniczych debiutantów to doświadczenie, które otworzy im oczy. Zaczynają w swoich sprawach stosować niesławne techniki Starka. Prawniczy rekin, na którego w domu czeka kibicująca mu szesnastoletnia córka Julie, musi udowodnić, że potrafi walczyć i wygrywać również po drugiej stronie prawniczej barykady.

Premierowy odcinek serialu *"Shark" wyemitowany zostanie 2 stycznia o godzinie 19:00.*

d3r8kbf

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29556,title,Shark,serial.html )**

Na antenę wracają także dobrze znane amerykańskie produkcje. Sprawdźcie, czy na liście znalazł się także Wasz ulubiony serial.

Styczniowe serialowe propozycje stacji FOX:

"White Collar: Biały kołnierzyk" (sezon drugi) - premiera 1 stycznia, godz. 20:00.

"Głowa rodziny" (sezon ósmy) - premiera 18 stycznia, godz. 21:00

"The Cleveland Show" (sezon drugi) - premiera 18 stycznia, godz. 22:00

d3r8kbf

"Simpsonowie" (sezon trzynasty i czternasty) - premiera 6 stycznia, godz. 20:30 (potem od pn.-pt. o 20:00)

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d3r8kbf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r8kbf