Trwa ładowanie...

Strasburger ani myśli tańczyć w show

Strasburger ani myśli tańczyć w showŹródło: AKPA
d3yva8u
d3yva8u

[

]( http://www.fakt.pl )

Pląsający na parkiecie Karol Strasburger (63 l.) to pewnie marzenie miłośników aktora i jego programu - "Familiada". Niestety mimo wielokrotnych propozycji aktor nigdy nie zdecyduje się na udział w popularnym show TVN-u "Taniec z gwiazdami". Nam zdradził dlaczego.

d3yva8u

– Mam duszę sportowca, a ten program jest taki niesportowy, bo o wygranej decydują: popularność, czasem interesy stacji, a nie umiejętności. Często odpada ten, kto świetnie tańczy, a wygrywa gorszy – mówi. – To jest tak, jakby ktoś biegał na setkę 8 sekund i przegrywał z kimś, kto biegnie 15. To bez sensu – dodaje.

Fani Strasburgera muszą się więc zadowolić wizytą w teatrze, bo jak wyznaje nam aktor, właśnie tam zdarza mu się tańczyć na scenie. Show TVN jest dla niego zbyt kontrowersyjne.

– Ktoś może idzie i zarabia pieniądze w ten sposób. Ale to nie dla mnie. Koledzy, którzy wkładali w to bardzo dużo czasu i tańczyli znakomicie, często szybko odpadali. Tak jak ostatnio Piotr Szwedes. Poświęcił temu kupę życia i tańczył bardzo dobrze, w którymś momencie odpadł, bo jest jakaś sytuacja bardziej sprzyjająca innym. I tak się zostaje trochę z ręką w nocniku – kończy gorzko Strasburger.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

TYTUŁ

d3yva8u
d3yva8u

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yva8u