Trwa ładowanie...
d30xm4p

"Stranger Things" z drugim sezonem w 2017

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Stranger Things" z drugim sezonem w 2017
d30xm4p

Stało się to, na co wszyscy czekali. Netflix zamówił drugi sezon serialu "Stranger Things".

Jedna z najpopularniejszych produkcji ostatnich miesięcy doczeka się 9 nowych odcinków. Nad ich realizacją czuwać będą ponownie bracia Matt i Ross Dufferowie. W roli producentów wykonawczych wspierać ich będą Shawn Levy i Dan Cohen.

Pierwszy sezon miał premierę 15 lipca i spotkał się z dużym uznaniem krytyków i widzów. Doceniono przede wszystkim klimat lat 80., muzykę Kyle'a Dixona i Michaela Steina oraz kapitalną grę dziecięcych aktorów.

d30xm4p

Przypomnijmy, że akcja "Stranger Things" rozgrywa się w latach 80. Produkcja opowiada o poszukiwaniu młodego chłopaka, Willa (Noah Schnapp), który znika w podejrzanych okolicznościach. Jego matka (Winona Ryder) rozpoczyna śledztwo, które prowadzi do tajnych eksperymentów rządowych, przerażających paranormalnych zjawisk i pewnej dziwnej małej dziewczynki (Millie Bobby Brown).

W obsadzie znaleźli się ponadto: Matthew Modine (Dr. Brenner), David Harbour (Hopper), Charlie Heaton (Jonathan Byers), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson) i Cara Buono (Karen Wheeler).

Dufferowie już wcześniej wyrazili chęć nakręcenia drugiej odsłony. Nowe epizody mają opowiadać o reperkusjach tego, co się wydarzyło w pierwszym sezonie.

d30xm4p

Podziel się opinią

Share
d30xm4p
d30xm4p