Trwa ładowanie...
d3v8q6j
Megafon.pl

"Stranger Things": Brett Gelman dołączył do obsady serialu

Powiększyła się obsada drugiego sezonu "Stranger Things". Dołączył do niej właśnie komik, Brett Gelman.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Stranger Things": Brett Gelman dołączył do obsady serialu
(ONS.pl)
d3v8q6j

Aktor wcieli się w Murraya Baumana, zhańbionego dziennikarza, który ma obsesję na punkcie teorii spiskowych i zajmuje się sprawą z małego miasteczka w Indianie.

W pierwszym sezonie w tajemniczych okolicznościach znika młody chłopak (Noah Schnapp). Jego matka (Winona Ryder) rozpoczyna śledztwo, które prowadzi do tajnych eksperymentów rządowych, przerażających paranormalnych zjawisk i pewnej dziwnej małej dziewczynki (Millie Bobby Brown). Na ekranie oglądać mogliśmy takich aktorów, jak Matthew Modine (Dr. Brenner), David Harbour (Hopper), Charlie Heaton (Jonathan Byers), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson) i Cara Buono (Karen Wheeler). Do obsady drugiej części wcześniej dołączyli Paul Reiser oraz Sean Astin.

Twórcy cyklu, bracia Matt i Ross Dufferowie, mają wyreżyserować 1. i 2. odcinek drugiego sezonu. Shawn Levy weźmie na siebie pracę nad odcinkami 3. i 4. Dokładna data premiery nie została jeszcze wyznaczona. Na pewno będzie to rok 2017.

d3v8q6j

Brett Gelman znany jest z komedii "30 minut lub mniej" czy "Policja zastępcza", a także filmu "Jobs" czy serialu "Eagleheart". Potwierdził też udział w nowej odsłonie produkcji "Miasteczko Twin Peaks".

   ONS.pl
(ONS.pl)

Zobacz także: Anna Powierza o dalszych losach "Klanu"

d3v8q6j

Podziel się opinią

Share
d3v8q6j
d3v8q6j