Trwa ładowanie...

Stenka, Czerkawski i Poniedziałek w "Niani"

Share
Stenka, Czerkawski i Poniedziałek w "Niani"
Źródło: TVN
d2sagr4

Co wspólnego z wychowaniem dzieci i przekrętom na wielką kasę będą mieli Danuta Stenka, Jacek Poniedziałek i Mariusz Czerkawski? Przekonamy się już 16 maja, oglądając dwa odcinki "Niani" o godzinie 20.00 i 20.35 na antenie TVN.

Bycie matką nie tylko brzmi dumnie, ale i zobowiązuje. Wiele o tym może powiedzieć Frania Skalska (Agnieszka Dygant)
, która czule i dosyć oryginalnie wychowuje Małgosię (Maria Maciejowska)
, Zuzię (Emilia Stachurska)
i Adasia Skalskich (Roger Karwiński)
.

Czas leci nieubłaganie, dzieci dorastają i powoli wyfruwają z rodzinnego gniazdka. Co zresztą niedawno udowodniła Małgosia, wyprowadzając się do Michała. Choć mieszkanie poza domem nie trwało długo to dało rodzicom do myślenia. Teraz przyszedł czas na ruch Zuzi i Adasia. Czy wyprowadzą się z rodzinnej rezydencji?

d2sagr4

Za kilka lat z pewności tak, ale póki co zmagają się z równie poważną decyzją, jaką jest wybór szkoły. Zuzia ma to szczęście, że może ubiegać się o przyjęcie do gimnazjum dla uzdolnionych dzieci. Frania wyjdzie z założenia, że szczęściu trzeba dopomóc. Troskliwa mama zaaranżuje spotkanie z dyrektorką i mocno namiesza... W roli dyrektorki zobaczymy Danutę Stenkę.

Ostatnimi czasy Frania ma wiele na głowie. Z jednej strony starania o dobrą szkołę dla Zuzi, a z drugiej wizja bogactwa, jaką oferuje dobry kolega Skalskiego. Frania, bez wiedzy męża, przelewa bardzo pokaźną sumkę na konto Roberta (Jacek Poniedziałek). Po dokonaniu wszelkich formalności dowiaduje się, że mężczyzna jest kompletnym bankrutem... Jak zareaguje Maks (Tomasz Kot) na wiadomość, że jego żona lekką ręką pobrała z jego konta okrągły milion złotych? Wygląda na to, że nie obejdzie się bez interwencji stróżów prawa, których reprezentować będzie przystojny Mariusz Czerkawski. Czy Frania odzyska pieniądze zanim Maks dowie się o inwestycji? Czy dzięki jej sprytnemu kłamstwu Zuzia dostanie się do wymarzonej szkoły? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w pierwszym odcinku "Niani" o godzinie 20. 00.

W drugim odcinku serialu o godzinie 20. 35 zobaczymy kontynuację rodzicielskich perypetii Frani. Tym razem jednak skoncentruje swoją uwagę na Adasiu. Młody Skalski staje przed wyborem liceum. Z bogatej oferty szkół na wysokim poziomie wybierze kilka, które odwiedzi wspólnie z Franią. Ta wizja lokalna dla obojga nie skończy się najlepiej...Adaś wdaje się w bójkę, a Frania wraca do domu w opłakanym nastroju.

Humoru nie zdoła jej poprawić nawet to, że swoją wizytę w rezydencji zapowiedziała sama Beata Tyszkiewicz. Znana i ceniona aktorka zamierza podpisać kontrakt ze Skalskim. A przy okazji spróbuje pomóc Konradowi (Adam Ferency) w rozwiązaniu miłosnych perturbacji związanych z Karoliną (Tamara Arciuch). Co takiego wydarzy się między parą tych złośliwców? Czyżby ich relacje uległy zmianie? Dowiemy się już w sobotę, 16 maja, z drugiego odcinka "Niani".

W rolach gościnnych, oprócz Danuty Stenki, Mariusza Czerkawskiego, Jacka Poniedziałka i Beaty Tyszkiewicz, zobaczymy: Katarzynę Figurę, Martę Lipińską oraz Andrzeja Strzeleckiego.

d2sagr4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sagr4
d2sagr4