Trwa ładowanie...
ycipk-12iqgm

Steczkowska zachwycona solidarnością artystów

Justyna Steczkowska na tegorocznym festiwalu w Opolu pojawić się nie miała, zatem do tej pory wstrzymywała się od komentarza. Wobec wspólnego działania artystów, którzy sprzeciwili się wmieszaniu polityki do święta polskiej piosenki, nie mogła jednak pozostać obojętna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Steczkowska zachwycona solidarnością artystów
(ONS.pl)
ycipk-12iqgm

Zamieszanie wokół Opola, które ostatecznie doprowadzilo do przesunięcia terminu festiwalu, pokazało, że środowisko artystyczne jest w stanie stanąć po jednej stronie, niezależnie od indywidualnych interesów. I chociaż polemizować można, czy przyświecały im szlachetne pobudki, czy cała sytuacja podszyta była czymś jeszcze, nie można im odmówić, że stworzyli przypadek niespotykany dotąd w historii polskiego show biznesu.

Wysłanie pozytywnego przekazu i umiejętność połączenia sił, doceniła także Justyna Steczkowska, która w mediach społecznościowych napisała: - Kochani! Dużo się mówi o tegorocznym Opolu. Piękny to Festiwal, chociaż miał swoje lepsze i gorsze lata, ale jest nasz. W tym roku stał się czymś więcej... Pokazał prawdziwy AKT SOLIDARNOŚCI wśród artystów. I to jest piękne!!! Brawo My.

ycipk-12iqgm

Szkoda tylko, że do osiągnięcia takiego stanu potrzeba było odwołania jednego z czołowych festiwali, który w swojej historii dostarczył nam wielu wzruszeń i muzycznych odkryć.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-12iqgm

ycipk-12iqgm
ycipk-12iqgm