Qaqwqwrqw

Steczkowska zachwycona solidarnością artystów

Justyna Steczkowska na tegorocznym festiwalu w Opolu pojawić się nie miała, zatem do tej pory wstrzymywała się od komentarza. Wobec wspólnego działania artystów, którzy sprzeciwili się wmieszaniu polityki do święta polskiej piosenki, nie mogła jednak pozostać obojętna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Steczkowska zachwycona solidarnością artystów
(ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Zamieszanie wokół Opola, które ostatecznie doprowadzilo do przesunięcia terminu festiwalu, pokazało, że środowisko artystyczne jest w stanie stanąć po jednej stronie, niezależnie od indywidualnych interesów. I chociaż polemizować można, czy przyświecały im szlachetne pobudki, czy cała sytuacja podszyta była czymś jeszcze, nie można im odmówić, że stworzyli przypadek niespotykany dotąd w historii polskiego show biznesu.

Wysłanie pozytywnego przekazu i umiejętność połączenia sił, doceniła także Justyna Steczkowska, która w mediach społecznościowych napisała: - Kochani! Dużo się mówi o tegorocznym Opolu. Piękny to Festiwal, chociaż miał swoje lepsze i gorsze lata, ale jest nasz. W tym roku stał się czymś więcej... Pokazał prawdziwy AKT SOLIDARNOŚCI wśród artystów. I to jest piękne!!! Brawo My.

Qaqwqwrqw

Szkoda tylko, że do osiągnięcia takiego stanu potrzeba było odwołania jednego z czołowych festiwali, który w swojej historii dostarczył nam wielu wzruszeń i muzycznych odkryć.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw