Trwa ładowanie...
dziewczyny

St. Vincent śpiewa dla "Dziewczyn"

Share
St. Vincent śpiewa dla "Dziewczyn"
d1dmbrn

St. Vincent opublikowała premierowy utwór, który przygotowała do serialu "Dziewczyny".

- Zgadaliśmy do ludzi od St.Vincent, mówiąc, że uwielbiamy Annie, a ona uwielbia Lenę, więc może ma jakiś niewykorzystany numer - mówił odpowiedzialny za muzykę w serialu Manish Raval. - Podesłali nam demo "Teenage Talk". Lena była zachwycona.

Nagrania "Teenage Talk" można posłuchać pod tym adresem.

d1dmbrn

W trwającym obecnie sezonie pojawią się także utwór "Entropy" Grimes. Numer powstał we współpracy z Jackiem Antonoffem z fun. i Bleachers. Family of the Year nagrali z kolei "Carry Me", który pojawi się w tle wielkiej emocjonalnej sceny.

Produkcja opowiada o czterech młodych mieszkankach Nowego Jorku i ich miłosnych, zawodowych oraz, po prostu, życiowych perypetiach. W rolach głównych grają Lena Dunham, Allison Williams, Jemima Kirke, Zosia Mamet, a także Adam Driver. Poza nimi występują również Alex Karpovsky, Andrew Rannells, Ebon Moss-Bachrach, Jason Ritter, Gillian Jacobs, Zachary Quinto i Natasha Lyonne.

Ostatni, imienny longplay St. Vincent ukazał się w lutym 2014 roku. Rok później do sprzedaży trafiła reedycja dzieła. Annie Clark, jak naprawdę nazywa się Amerykanka, wystąpi na tegorocznym Open'erze.

d1dmbrn

Podziel się opinią

Share
d1dmbrn
d1dmbrn