Trwa ładowanie...

Specjały lipcowe Comedy Central

Share
Specjały lipcowe Comedy Central
Źródło: Comedy Central
d1aw1ph

Comedy Central Polska zaprasza:

Premiera! „Nowe życie Fran” (Living with Fran) – dalsze losy niani Fran

Znana polskim widzom z amerykańskiej wersji „Niani” - Fran Drescher powraca w nowym serialu zatytułowanym „Nowe życie Fran”. Fran Reeves, to zupełne przeciwieństwo Fran Fine ekscentrycznej opiekunki podkochującej się w Panu Sheffieldzie. Reeves to rozwódka, matka dwójki dzieci, szaleńczo zakochana w o połowę od siebie młodszym Railey’u. Serial śledzi losy związku kobiety po przejściach i młodego, niedoświadczonego mężczyzny, z odpowiednią dozą humoru, którego gwarantem jest bez wątpienia odtwórczyni głównej roli – Fran Drescher.

d1aw1ph

Premiera w Comedy Central Polska: 1 lipca g. 21:00 Emisja w Comedy Central Polska: czwartek g. 21:00 (4 odcinki)

Premiera! „Nagi patrol” - „Słoneczny patrol” w krzywym zwierciadle

„Nagi patrol” to parodia niezwykle popularnego w latach 90-tych, „Słonecznego patrolu", która bezlitośnie wyśmiewa amerykańską polityczną poprawność oraz konwencję serialu, w którym główną rolę grają walory estetyczne bohaterów. Akcja serialu rozgrywa się na plaży. Grupie ratowników przewodzi niezbyt rozgarnięty Notch Johnson, który zawsze znajdzie chwilę czasu, aby odnaleźć zagubione dziecko, pokrzyżować plany bossa mafii czy zdemaskować groźną sektę. Jedyną rozsądną osobą w jego zespole jest Kimberlee Clark. Kimberly to zupełne przeciwieństwo C.J. Parker (Pamela Anderson) bohaterki „Słonecznego Patrolu”, której głównym atutem był piękny uśmiech i ponętne kształty. Pozostali członkowie załogi Nocha, to Jamaica i B.J, którzy dość chętnie prezentują swoje wdzięki oraz umięśniony Chip, który ledwie mówi po angielsku. Wszystkim działaniom Notcha przeciwstawia się burmistrz Anita Massengil wraz ze swoim synem - gejem Cody'm.

Serial „Nago patrol” to spora dawka przezabawnego humoru sytuacyjnego, gdzie każda z postaci jest przejaskrawiona do granic możliwości. Gagi i wręcz absurdalne zdarzenia, niejednokrotnie rozbawią do łez. Gwarantem dobrego humoru jest również jeden z producentów serialu - znany amerykański satyryk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, Howard Stern.

d1aw1ph

Premiera w Comedy Central Polska: 3 lipca g. 23:20 Emisja w Comedy Central Polska: sobota i niedziela g. 23:20 (2 odcinki)

Zobacz także:

[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

KULISY KRĘCENIA SERIALI. ZOBACZCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/kulisy-krecenia-seriali-zobaczcie-6034033576149633g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d1aw1ph

Podziel się opinią

Share
d1aw1ph
d1aw1ph