Trwa ładowanie...
pierwsza miłość

Ślub w "Pierwszej miłości"

Share
Ślub w "Pierwszej miłości"Źródło: Polsat
d68usw4

[

]( http://www.efakt.pl )
Losy serialowych miłości zależą od dobrej woli reżysera. Tym razem twórcy "Pierwszej miłości" są łaskawi dla swoich bohaterów. I wreszcie pozwolą Kindze (Aleksandra Zienkiewicz) założyć suknię ślubną!

d68usw4

– Stylizacje w której będziemy mogli zobaczyć Kingę wybrałam z salonu ślubnego, w którym realizowaliśmy zdjęcia do scen z udziałem Oli i Roberta Koszuckiego (Adam Krawczyk)
. Gorset jest pokryty dużą ilością połyskujących kamieni. W zestawieniu z prostym, ale balowym krojem sukienka z tiulu nabiera wyjątkowego charakteru. To zestaw dla księżniczki! – mówi nam Barbara Sikorska – Bouffał, kostiumograf serialu „Pierwsza miłość”.

Ale przygotowania do ślubu to nerwowy czas dla każdej panny młodej. Tym bardziej dla osoby o tak wybuchowym charakterze jak Kinga. – Ona szaleje i na tym właśnie polega jej urok – opowiada wcielająca się w tę postać Aleksandra Zienkiewicz. – Z jednej strony chce, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik, a z drugiej najchętniej by stamtąd uciekła – aktorka usprawiedliwia swoją bohaterkę. I dodaje: Świetnie się bawię, grając te sceny!

Tymczasem w szale przygotowań Kinga zostaje bez przyszłego męża. Na spotkanie w salonie mody ślubnej mieli iść razem, ale Rafałowi wypadło coś w ostatniej chwili… Dziewczyna jest wściekła. W tym momencie pojawia się Łukasz (Robert Koszucki), proponując jej pomoc. Kinga zgadza się, jednak chwilę potem wybucha.

Całą swą złość wyładowuje na Łukaszu, który obrywa za to, że jest jak inni mężczyźni: nieodpowiedzialny, lekkomyślny, niedojrzały i… A już chwile później Kinga go całuje... Czy to znaczy, że ze ślubu nici? Wszystko w rękach reżyserów!

d68usw4

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Znany aktor w "Blondynce"

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d68usw4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d68usw4
d68usw4