Trwa ładowanie...
03-08-2009 17:00

Ślub w "Barwach szczęścia"

Ślub w "Barwach szczęścia"Źródło: AKPA
d1tcub8
d1tcub8

W nowych "Barwach szczęścia" coraz więcej jaskrawej czerwieni! Wszystko za sprawą gorących serc. Wielkie wesele Zenka (Jan Pęczek)
i Basi (Sławomira Łozińska)
, które zobaczymy w serialu już we wrześniu, zmieni na stałe ulicę Zaciszną.

Nikt bowiem nie spodziewał się, że Jola (Małgorzata Potocka) da wreszcie spokój swemu byłemu mężowi. Ba! Wszystko się wyjaśni, kiedy w szampańskim nastroju wkroczy na ślub Zenka, a u jej boku nowy partner i... bliskie plany matrymonialne! Tak więc Zenek wreszcie odetchnie z ulgą i będzie się mógł cieszyć własnym szczęściem.

"Wyczekiwałem ślubu z Basią już od dłuższego czasu" - mówi serialowy Pan Młody. Kilka kilogramów ryżu jest już przygotowane, a przed Urzędem Stanu Cywilnego czeka prawie cała ulica Zaciszna. Córka Zenka - Justyna (Lidia Sadowa)- jest gotowa, by zagrać Państwu Młodym marsz weselny Mendelsona, więc od szczęścia dzieli ich tylko krok.

d1tcub8

"Justyna zmieniła swoje podejście do Basi. Myślę, że teraz będziemy żyć jak jedna wielka rodzina, a przynajmniej nie będziemy sobie przeszkadzać, ponieważ Justyna również ma swoje życie" - zdradza Sławomira Łozińska. I dodaje: "Kobieta po przejściach i mężczyzna z doświadczeniami mają jeszcze większą szansę na udany związek niż ci, którzy wcześniej tego nie przeżyli".

A co na to mężczyzna po przejściach? "To nietypowy ślub, ponieważ mój bohater bierze go po raz drugi. Myślę, że szczęście, którego szukał, dopiero teraz zapukało do jego drzwi" - opowiada.

Państwu Młodym wysiadającym z białej limuzyny - prowadzonej przez Zdzisia Cieślaka, czyli Zbigniewa Buczkowskiego - wypadałoby już tylko życzyć: "Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia", ale zaraz, zaraz! Gdzieś przecież zginął Adam Jakubik (Bartosz Porczyk)
. A ślub nie może się przecież odbyć bez świadka, czyli syna Basi.

Czy Basi i Zenkowi dane jest w końcu zaznać miłosnych "barw szczęścia". Zobaczymy w nowej serii, a dokładnie w 300. odcinku serialu.

d1tcub8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tcub8