"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patryk wodzi widzów za nos. "Pokazał" swoją ukochaną

Patryk i Marta są uczestnikami 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Patryk i Marta są uczestnikami 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.11.2022 11:03, aktual.: 21.11.2022 11:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Finał 8. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami. Choć dwie pary zdają się być spisane na straty, to trzecia wydaje się mieć szansę na wspólną przyszłość. Mowa o Marcie i Patryku, który pokazał ostatnio miłosne zdjęcie z tajemniczą kobietą.

W najnowszym "Ślubie od pierwszego wejrzenia" widzowie śledzą losy Marty i Macieja, którym mało kto wróży wspólną przyszłość. To samo tyczy się Justyny i Przemka, któremu trafiła się wyjątkowo zapatrzona w siebie małżonka, bardziej dbająca o potrzeby pieska niż nowo poznanego męża.

Trzecią parę w programie tworzą Marta i Patryk. W przeciwieństwie do pozostałych uczestników, ta dwójka wydawała się dobrze dobrana i wielu widzów wróżyło im świetlaną przyszłość. Aż do odcinka, w którym Patryk pokazał się z zupełnie innej strony.

Patryk "pokazał" tajemniczą kobietę
Patryk "pokazał" tajemniczą kobietę© Instagram

W czasie emisji kolejnych odcinków Patryk zamieszczał w mediach społecznościowych sugestie, że po zakończeniu zdjęć poznał inną kobietę. Wszystko to jest jednak w sferze domysłów, gdyż uczestnicy reality show nie mogą niczego zdradzać przed premierą finałowego odcinka.

Patryk dolewa jednak oliwy do ognia i ostatnio wrzucił kolejne InstaStory z tajemniczą kobietą. "Nareszcie w domu" - napisał pod zdjęciem, na którym tajemnicza pani chowa się za wielkim balonem w kształcie serca. Czy to Marta? Przekonamy się już 22 listopada na platformie Player, choć emisja w telewizji jest zaplanowana dopiero na 29 listopada.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także