Trwa ładowanie...

"Sława", "Millenium..." i "[Rec] 2 " od piątku w kinach

"Sława", "Millenium..." i "[Rec] 2 " od piątku w kinach
d1cugpp
d1cugpp

Musical "Sława", thriller "Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" oraz druga część horroru pt. "[Rec] 2" wchodzą w piątek na ekrany polskich kin.

"Sława" (Fame) jest współczesną wersją słynnego, nagrodzonego Oscarem musicalu Alana Parkera z lat 80’.

Historia studentów nowojorskiej akademii sztuki, których życie wypełnia pragnienie, by odmienić swój los i zrobić prawdziwą karierę. Morderczy trening, ulotne marzenia, miłość i pasja stanowią tło dla fantastycznej muzyki i tańca.

d1cugpp

Światowy bestseller autorstwa Stiega Larssona "Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" wreszcie na wielkim ekranie. Książka została przetłumaczona na 35 języków i sprzedana w liczbie 8 milionów egzemplarzy.

Historia sięga lat 60-tych, kiedy 16-letnia Harriet Vanger, pochodząca z zamożnej rodziny, znika bez śladu. Czterdzieści lat później dziennikarz gazety „Millennium” - Mikael Blomqvist (Michael Nyqvist)
otrzymuje nietypowe zlecenie - wpływowy przedsiębiorca Henrik Vanger zwraca się do niego z prośbą o spisanie rodzinnej historii. W trakcie wyszukiwania potrzebnych do kroniki familijnej informacji wychodzi na jaw prawdziwy powód zlecenia – odnalezienie zaginionej siostrzenicy Vangera – Harriet.

*"[Rec] 2""[Rec] 2"* to kontynuacja jednego z najgłośniejszych horrorów ostatnich lat. Akcja filmu toczy się zaraz po zakończeniu poprzedniej części.

Ponownie zostajemy przeniesieni do pewnego budynku, w którym dość niedawno rozegrała się dramatyczna walka o życie. Domostwo jednak zostało opanowane przez bezlitosnych i krwiożerczych ludzi, przemienionych w zombi w wyniku wybuchu zarazy, spowodowanej nieznanym dotąd wirusem.

Do budynku zostaje zostaje skierowany oddział komandosów, SWAT, mający za zadanie przejąć kontrolę nad domostwem i zlikwidować wszelkie niebezpieczeństwo. Lecz, czy nowoczesne uzbrojenie i wieloletnie doświadczenie, mogą się równać z tym co, nasi bohaterowie spotkają na swojej drodze?

d1cugpp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cugpp