Trwa ładowanie...

Skazany na śmierć: szokujący finał sezonu

Share
Skazany na śmierć: szokujący finał sezonu
Źródło: Fox Broadcasting Co
d34ygmo

Dobiega końca trzeci sezon *Prison Break. Dzisiejszej nocy amerykańska stacja FOX wyemituje finałowy odcinek obecnej serii. Na razie nie wiadomo jaka będziesz przyszłość Skazanego na śmierć.*

Spekuluje się, że jeśli producenci zrezygnują z 4. sezonu to wyprodukują spin-off. Główną bohaterką serialu miałaby wówczas być kobieta.

d34ygmo

Każdy z fanów zastanawia się teraz czy odcinek 3×13 “The art of the Deal” nie jest ostatnim. Co dalej po ostatnim odcinku III sezonu? Scenarzysta a zarazem jeden z producentów serialu Nick Santor odpowiedział na te pytania.

- Decyzja o czwarty sezonie Prison Break nie została jeszcze oficjalnie podjęta. Takich decyzji nigdy nie podejmowaliśmy tak szybko. Ale nasz następny sezon nigdy nie będzie tak dobry jak ten wcześniejszy, więc nie wymagajcie za dużo.

- Wierze, że zdecydujemy się na ten 4 sezon, ale nie mogę tego zagwarantować. (..). Nie martwcie się pogłoskami reporterów…. jeśli serial zostanie anulowany, na pewno niedługo będę o tym wiedział, i poinformuję was. Nie myślcie o tym, co się może zdarzyć. Mam wiarę.

- Żaden z epizodów nie pojawi się na wiosnę. Musielibyśmy rozpocząć od niczego, miną miesiące zanim produkcja się zacznie. Epizody, które oglądacie w TV są nagrywane z miesięcznymi wyprzedzeniami.

d34ygmo

Podziel się opinią

Share
d34ygmo
d34ygmo