ShowMax – co obejrzeć? (lipiec 2018)

ShowMax – co obejrzeć? (lipiec 2018)
Źródło zdjęć: © Showmax.com

20.07.2018 14:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe filmy i seriale dostępne na platformie Showmax (lipiec 2018). Sprawdź, co warto zobaczyć.

ShowMax - nowości (lipiec 2018). Horror, thriller, dramat, film akcji - zobacz, co polecamy!

„Detroit”

Akcja filmu się w 1967 roku. Historia o tym, jak konflikty zwyczajnych mieszkańców z jednostkami miejscowej policji doprowadziły do okrutnych, trwających pięć dni walk, które zostały powszechnie uznane za najkrwawsze w historii Stanów Zjednoczonych.

„Wojenna Harta”

Głównym bohaterem filmu jest amerykański pułkownik William McNamara, który zostaje uwięziony w niemieckim obozie. Jako osoba najwyższa rangą obejmuje dowództwo nad więzionymi wraz z nim rodakami, a jego poczynania obserwuje bezwzględny komendant obozu Wermer Visser. William nie chce bezczynnie czekać na koniec wojny i nawiązuje współpracę z młodym porucznikiem Tommy’m Hartem. Gdy w obozie dochodzi do zabójstwa McNamara wraz z Hartem organizują pokazowy proces wojskowy.

„Ja, Frankenstein”

Potwór będący dziełem doktora Frankensteina od 200 lat prowadzi samotne życie usiłując ukryć swoją tożsamość przed ludźmi. Wyszkolony w sztukach walki i obdarzony nadnaturalną siłą broni ludzkiego gatunku przed niebezpiecznymi istotami. Jego los ulega drastycznej zmianie, gdy wbrew woli zostaje wplątany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma nieśmiertelnymi klanami.

„Blues Brothers”

Film okrzyknięty mianem jednego z największych dzieł w historii kinematografii. Bracia Jake i Elwood Blues po wyjściu z więzienia udają się do prowadzonego przez siostry zakonne sierocińca, w którym się wychowali. Na miejscu orientują się, iż kościół zaprzestał finansowania domu dziecka, a do zapłacenia zaległych podatków pozostało jedynie 11 dni. Mężczyźni w celu zdobycia gotówki decydują się na odrodzenie założonego przed laty zespołu i odbycie trasy koncertowej.

„Słudzy diabła”

Horror okrzyknięty w Indonezji najbardziej przerażającym obrazem tamtejszego kina. Stanowi remake głośnego, amerykańskiego filmu z 1980 roku. Przedstawia historię rodziny zmagającej się ze śmiercią schorowanej nestorki. Gdy starsza pani umiera w domostwie zaczynają dziać się przerażające rzeczy.

„Darknet”

Serial opowiadający o tajemniczym portalu udzielającym porad w istotnych kwestiach. Serial z pogranicza horroru i techno-thrillera przedstawiający dziwne, kontrowersyjne sytuacje, w których zwykli ludzie doświadczają przerażających zdarzeń. Reżyserami serialu są znani brytyjscy twórcy, którzy specjalizują się konkretnie w gatunkach horror oraz science fiction.

„Królewna Śnieżka i Łowca”

Film będący współczesną interpretacją kultowej baśni braci Grimm. Zaczyna się podobnie jak klasyczna historia w momencie, gdy żyjąca w odległej krainie zła królowa zleca myśliwemu zabicie najpiękniejszej dziewczyny. Podwładny nie wykonuje jednak jej polecenia i zamiast zgładzenia Królewny Śnieżki postanawia nauczyć ją sztuki wojny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także