Trwa ładowanie...
10-10-2016 09:35

"Shopping Quuen" nadchodzi trzeci sezon!

W każdy czwartek zakupowe szaleństwo ogarnie Polki! Wszystko za sprawą 3. sezonu programu Shopping Queen. Kobiety, które kochają modę, znów będą mogły pokazać swój styl.

Share
"Shopping Quuen" nadchodzi trzeci sezon!Źródło: Materiały prasowe
d13mbqs

W każdym z dziesięciu odcinków, cztery nowe bohaterki zaprezentują swoje stylizacje i powalczą o tytuł Królowej Zakupów. Uczestniczki programu spotkają się w centrum handlowym i każda z nich otrzyma określoną kwotę oraz czas, w którym musi zrobić zakupy. W finale każdego odcinka uczestniczki będą musiały przedstawić dwie kompletne stylizacje zgodnie z tematyką określoną wcześniej przez prowadzącą program – Joannę Horodyńską.

Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że stylizacje, oprócz ubioru, mają zawierać fryzurę oraz makijaż. Zwieńczeniem każdego odcinka jest prezentacja wybranych stylizacji na wybiegu oraz poddanie się ocenie pozostałych uczestniczek. Ta, która zdobędzie uznanie rywalek oraz zgromadzi najwięcej punktów, wygra koronę i nagrodę pieniężną na zakupy.

Joanna Horodyńska będzie doradzała dziewczynom w trakcie zakupów i dodawała im otuchy. W programie będą również inne modowe wyrocznie – w każdym odcinku finalne stylizacje uczestniczek skomentują specjaliści ze świata mody i show-biznesu, będą to m.in. Jarosław Szado – stylista gwiazd, Macademian GirlGirl – blogerka modowa czy Ada Fijał – aktorka i pasjonatka mody.

d13mbqs

Zapraszamy w każdy czwartek o g. 21:00 do Polsat Cafe.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d13mbqs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13mbqs
d13mbqs