Trwa ładowanie...
sharon osbourne
18-12-2014 14:04

Sharon Osbourne wypadł ząb w programie na żywo!

Sharon Osbourne wypadł ząb w programie na żywo!Źródło: Eastnews
d4lrn0l
d4lrn0l

Sharon Osbourne jest nie tylko brytyjską aktorką i żoną muzyka, Ozz'ego Osbourna. Wraz z bliskimi wystąpiła także w reality-show "Rodzina Osbourne'ów" oraz oceniała talenty w programie "X Factor" i amerykańskiej wersji "Mam Talent!". Gwiazda jest również współprowadzącą program "The talk" w telewizji CBS. Oprócz niej gospodarzami show są również: Julie Chen, Sara Gilbert, Aisha Tyler oraz Sheryl Underwood.

Podczas nagrywania kolejnego odcinka z udziałem Osbourne doszło do nietypowego zdarzenia, choć początkowo nikt się niczego nie spodziewał. Cała rozmowa z zaproszonymi gośćmi przebiegała bez żadnych problemów. Do czasu. W pewnym momencie Sharon złapała się za usta i skonsternowana wyjęła z buzi... zęba.

- Cholera! Ząb mi wypadł! - zareagowała.

Publiczność zasiadająca na widowni w studiu zaczęła się śmiać i klaskać. Oczywiście ci, którzy zasiadali bliżej głównej sceny, z trudem ukrywali obrzydzenie.

d4lrn0l

- O, nie ma sprawy, to jeden z implantów. To po prostu implant! - uspokajała rozhisteryzowane koleżanki przy stole.

Gdy wszelkie próby umiejscowienia zęba w jamie ustnej nie przyniosły pożądanego rezultatu, Sharon wyjęła implant i usiłowała całą sytuację obrócić w żart.

- Wydałam fortunę na to piep***ne dziadostwo, które wypada. Co ja teraz zrobię? Poważnie, nikt nie ma jakiegoś kleju? Mamy nagły przypadek zepsutego zęba - śmiała się, ukazując publiczności w studiu spory ubytek.

(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)
(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)
d4lrn0l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lrn0l