Trwa ładowanie...
13-05-2010 15:20

Sexafera w "Hotelu 52"

Sexafera w "Hotelu 52"Źródło: Akson-studio.pl
divj1w6
divj1w6

W Hotelu 52 meldują się dwie siostry. Starsza jest bardzo opiekuńcza w stosunku do młodszej. A młodsza tylko czeka, żeby się wyrwać spod siostrzanej kurateli... Czy dobrze na tym wyjdzie?

Kiedy Agnieszka zostaje sama, postanawia przetestować siłę swojego kobiecego uroku na młodych mężczyznach pracujących w hotelu – na jej celowniku znajdą się Igor, Kuba i Artur. Wszyscy panowie zgodnie orzekają, że dziewczyna jest dla nich za młoda, ale...Bliższy kontakt z Arturem kończy się największa awanturą w historii hotelu – chłopak zostaje oskarżony o próbę gwałtu! Starsza z sióstr nie waha się ani przez chwilę i natychmiast dzwoni na policję.

„Tak… recepcjonista. Rzucił się na moją siostrę. Jabłońska, Agnieszka. 17 lat. To była próba gwałtu. Hotel 52. Tak, jest bezpieczna. Nie… chyba nic jej nie jest. Oczywiście. Do akcji wkracza Iwona chcąc wyjaśnić sytuację.- Co on tu robi? Mogę wejść? Chcę wyjaśnić sytuację.-Nie daruję wam tego. Policja tu zaraz będzie.”

Czy to możliwe? Czy Artur trafi w końcu na salę sądową – tyle że w roli oskarżonego?! Dowiecie się w dzisiejszym odcinku Hotelu52!

divj1w6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
divj1w6