Trwa ładowanie...
22-04-2008 09:34

Serialowy przebój z Terminatorem

Serialowy przebój z TerminatoremŹródło: FOX Life
d4285a3
d4285a3

Zaledwie kilka miesięcy po amerykańskiej premierze, w maju 2008 roku telewizja akcji AXN zaprezentuje dziewięć odcinków nowego serialu *Terminator: Kroniki Sary Connor, będący kontynuacją filmu Terminator 2.*

W końcowej scenie kinowego przeboju Terminator 2: Dzień sądu, Sarze, Johnowi i towarzyszącemu im Terminatorowi z powodzeniem udaje się stoczyć zwycięską batalię przeciwko demonicznemu T-1000. Akcja serialu Terminator: Kroniki Sary Connor rozpoczyna się w rok po wydarzeniach z filmu.

Serialowa opowieść rozgrywa się w 1999 roku, kiedy główni bohaterowie Sarah Connor (w tej roli Lena Headey) i jej 15. letni syn, John (Thomas Dekker) uciekają przed policją i ukrywają się przed siłami rządowymi.

Sarah ma kłopoty, została uznana za uciekinierkę ze szpitala psychiatrycznego, odpowiedzialną za podłożenie ładunku wybuchowego i morderstwo komputerowego geniusza, Milesa Dysona. Uciekając przed wymiarem sprawiedliwości Sarah i John przenoszą się do Red Valley w Nowym Meksyku.

d4285a3

W nowej szkole John poznaje dziewczynę o imieniu Cameron (Summer Glau). Pewnego dnia w zastępstwie nieobecnego nauczyciela, zajęcia prowadzi tajemniczy Cromartie, który nagle wymierza broń w kierunku Johna. Terminator powrócił. Kiedy Cameron przejeżdża napastnika samochodem, okazuje się, że dziewczyna jest przeprogramowanym Terminatorem przysłanym z 2027 roku, aby chronić Johna...

Serial okazał się wielkim przebojem w USA. Premierowy odcinek przyciągnął przed telewizory ponad 18 milionów widzów. Polska publiczność obejrzy go już 4 maja o godzinie 22.00 - serial zadebiutuje w Polsce na antenie AXN .

d4285a3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4285a3